Veda Mektubu 12. kısım fragmanı yayınlandı mı? 12. kısım fragmanı izle! Veda Mektubu yeni kısım fragmanı ne vakit yayınlanır?

Veda Mektubu 12. kısım fragmanı yayınlandı mı? 12. kısım fragmanı izle! Veda Mektubu yeni kısım fragmanı ne vakit yayınlanır?

Veda Mektubu, Most Production imzalı, birinci kısmı 27 Şubat 2023 tarihinde yayımlanan, direktörlüğünü Deniz Çelebi Dikilitaş’ın üstlendiği, senaryosunu Deniz Akçay’ın kaleme aldığı dram cinsindeki Türk televizyon dizisidir. Veda Mektubu 12. kısım fragmanı yayınlandı mı? Veda Mektubu yeni kısım fragmanı ne vakit yayınlanır? 12. kısım fragmanı izle!

VEDA MEKTUBU 12. KISIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Veda Mektubu’nun bugünkü 11. kısmının akabinde 12. kısım fragmanı şimdi yayınlanmadı. Fragman çıktığında ayrıntıları ileteceğiz.

VEDA MEKTUBU SON KISIMDA NELER OLDU?

Veda Mektubu 8 Mayıs Pazartesi akşamı yayınlanan onuncu kısımda Aslı, Mehmet’i terk ediyor! 8 Mayıs Pazartesi günü yayınlanan Veda Mektubu onuncu kısmında neler oldu? Veda Mektubu yeni kısımlarıyla HD kalitede Kanal D’de! Veda Mektubu full izle! Veda Mektubu dizi konusu şöyle;Alanur ve Nur’un kıssası yıllar sonra tekrar açılıyor!

Veda Mektubu’nun 8 Mayıs Pazartesi günü yayınlanan onuncu kısmında Ziya fenalaşıyor!

Aslı, Mehmet’in üzerine kapıları kapatmasıyla çıldırır ve kimselere görünmeden kaçar. Alanur bir yandan, Mehmet bir yandan Aslı’yı ararken, Mina, Hatice’nin Alanur’a muhbirlik yaptığını öğrenir ve elindeki güç konuttaki bütün kuralları alt üst eder.Ziya, Aslı’nın meskenden kaçmasında Seher’in parmağı olduğundan emindir. Artık sırlarla dolu yaşamak Nur’a ağır geliyordur, Mehmet’e her şeyi anlatacağını söyler. Aslı’nın arkadaşlarıyla eğlendiği görüntüleri gören Mehmet huduttan çıldırıp Aslı’nın yanına masraf. Bütün gece süren hengame onlar için bir dönüm noktasıdır. Artık vermeleri gereken önemli kararlar vardır… Seher, Nur’u Mehmet ile konuşmaması için ikna etmeye çalışır fakat Ziya kararını vermiştir. Seher’in de yapması gereken karanlık yüzünü ortaya çıkarmaktır. Aslı, Alanur’a bebek ile ilgili aldığı kararı açıklarken, Ziya da Mehmet’e tüm gerçeği anlatmak üzeredir. Fakat o an, herkesin hayatı değişir.

VEDA MEKTUBU YENİ KISIMLAR NELER OLACAK?

Veda Mektubu 11. Kısım 2. Fragmanı yayınlandı! Aslı bebeğini düşürdü mü?

VEDA MEKTUBU DİZİSİ KONUSU

Modern ve güçlü bir iş bayanı olan Alanur ile geleneklerine sıkıca bağlı, Antakyalı bir iş adamı olan Ziya geçmişte çok büyük bir aşk yaşamıştır. Bu aşka karşı olan aileleri yüzünden, istemeden ayrılmış ve öbür hayatlar kurmuşlardır.

Annesi Seher’in göz bebeği Mehmet; Nur’un ileride işlerini bırakmayı planladığı, büyük oğludur.

Dans tutkunu, hayat dolu Aslı; Alanur’un Fransız lisesi son sınıfta okuyan, geleceğinin her atılımını itinayla tasarladığı 19 yaşındaki küçük kızıdır. Alanur ve Nur’un yolları, yıllar sonra Aslı ile Mehmet’in aşkıyla bir kere daha kesişir.

Yarım kalan ne varsa bu defa de Aslı ve Mehmet’in aşkına mani oluşturur. Alanur, kendi yaşadıklarından ders çıkararak kızını inançta tutmak için onu Mehmet’ten uzak tutmaya çalışırken Seher ise yıllarca içinde tuttuğu kıskançlığın acısını Aslı’dan mı çıkaracaktır? Ziya, kendi yazgısını yaşayan oğlu için üzülse de bu duruma seyirci mi olacaktır? Aslı ve Mehmet herkese meydan okuyup tüm manileri aşabilecek, aşklarının gücüyle geçmişin yaralarını sarabilecekler midir?Yoksa onlar da Ziya ve Alanur’un yıllar evvelki bahtını mi paylaşacaktır?