Nesrin Cavadzade'nin göğsüne para sıkıştırdığı anlar çok konuşulan Bora Akkaş, 8 aylık gebe eşinden özür diledi

Nesrin Cavadzade’nin göğsüne para sıkıştırdığı anlar çok konuşulan Bora Akkaş, 8 aylık gebe eşinden özür diledi

Nesrin Cavadzade’nin Uraz Kaygılaroğlu ile samimi anları gündem olurken, tıpkı görüntüde oyuncu Bora Akkaş’ın Cavadzade’yin göğsüne para sıkıştırdığı anlar da çok konuşuldu. Yansılara cevap veren Akkaş, durumun latife olduğunu belirterek “Görüntünün yarattığı bu makûs hisler için eşim Oben’den özür dilerim. Bu mevzu özelinde beni yargılayan insanlara da mutsuzluğumu belirtmek isterim” dedi.

Nesrin Cavadzade “Üç Kuruş’ta” birlikte rol aldığı Uraz Kaygılaroğlu’nun doğum gününü birlikte yer aldıkları görüntü ile kutladı. Cavadzade ünlü oyuncu için “Seni çok ancak çok seviyorum! Düzgün ki varsın, düzgün ki arkadaşımsın” notunu düştü.

GÖĞSÜNE PARA SIKIŞTIRDI

Ünlü oyuncunun paylaştığı görüntüde Bora Akkaş’ın, Cavadzade’nin göğsüne para sıkıştırdığı anlar da epeyce konuşulmuştu.

“NEDEN BU GÖRÜNTÜ BİLMİYORUM”

Akkaş, imajlar nedeniyle eşinden özür dilediği bir açıklama yayınladı. Akkaş yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Nesrin’in Uraz’ın doğum günü için hazırladığı postta yer alan geçen sene çekilmiş o görüntü çok saçma ve şanssız olmuş. Neden bu görüntü bilmiyorum. Halim ve tutumumdan ya da görüntünün seçili kısımlarından anlaşılmıyor olabilir lakin bu aramızdaki bir latife idi.

“NESRİN’E PARA TAKMAK NE HADDİME”

Yoksa Nesrin’e para takmak benim ne haddime. Görüntünün çekildiği tarih, oturduğumuz masa ve arkadaşlarımız ve bu olayın başında sonunda ne olduğu görünmediği için toplum tarafından beğenilen karşılanmayan her şeyi anlıyorum.

“EŞİM OBEN’DEN ÖZÜR DİLERİM”

Bunun eşimin doğumuna bu kadar yakın bir vakitte bir sıkıntı haline gelmesinden derin mutsuzluk duyuyorum. Husus yalnızca Uraz’ın doğum günü olmalıydı. Manzaranın yarattığı bu makûs hisler için eşim Oben’den özür dilerim. Bu husus özelinde beni yargılayan insanlara da mutsuzluğumu belirtmek isterim” dedi.