Galatasaray stat sponsoru kim olacak? Galatasaray stadının ismi ne oldu? Galatasaray yeni stat ismi ne olacak? Galatasaray yeni stat ismi ne olacak?

Galatasaray stat sponsoru kim olacak? Galatasaray stadının ismi ne oldu? Galatasaray yeni stat ismi ne olacak? Galatasaray yeni stat ismi ne olacak?

Spor Toto Harika Lig’in 2022-2023 dönemini şampiyon olarak tamamlayan Galatasaray, stadyum isim sponsorunu duyurdu. Taraftarlar ise merak ediyor. Galatasaray stat sponsoru kim olacak? Galatasaray stadının ismi ne oldu? Galatasaray yeni stat ismi ne olacak? Galatasaray yeni stat ismi ne olacak? İşte detaylar…

GALATASARAY STAT SPONSORU KİM OLACAK?

Nef ile yapılan muahedeyi sonlandıran sarı kırmızılı grup yaptığı açıklamada, “Kulübümüz, ülkemiz topraklarında doğup milletlerarası bir marka haline gelen Rams Küresel ile Ali Sami Yen Spor Kompleksimiz içindeki stat isim sponsorluğu mutabakatı imzaladı” sözlerini kullandı.

GALATASARAY STADININ İSMİ NE OLDU?

Kulüpten gelen açıklamada şu tabirler kullanıldı: “Kulübümüz, ülkemiz topraklarında doğup memleketler arası bir marka haline gelen Rams Küresel ile Ali Sami Yen Spor Kompleksimiz içindeki stat isim sponsorluğu muahedesi imzaladı. Ayrıntılarını önümüzdeki günlerde düzenleyeceğimiz basın toplantısında duyuracağımız muahede dünya standartlarında sponsorluk geliriyle de Türk futbolunun geleceğine ışık tutacak. Bu muahedenin birincilerin ve enlerin kulübü Galatasarayımıza, gayrimenkul, sıhhat, turizm, medya, madencilik üzere farklı bölümlerin dev markası Rams Global’e ve Türk sporuna güzel olmasını temenni ediyoruz.”