Didim Kültür ve Sanat Derneği'nden 'Bir Öteki Bahar' konseri

Didim Kültür ve Sanat Derneği’nden ‘Bir Öteki Bahar’ konseri

Didim Kültür ve Sanat Derneği (DİKSAD) tarafından gerçekleştirilen ‘Bir Öteki Bahar’ isimli konser, Didimliler’e unutulmaz bir gece yaşattı.

Didim Belediyesi‘nin katkılarıyla, Didim Kültür ve Sanat Derneği (DİKSAD) tarafından ‘Bir Öbür Bahar’ isimli konser gerçekleşti. Didim Ticaret Odası Nurullah Kocabıyık Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen konsere, Didim Garnizon Kumandanı Ali Saçan, Didim Belediye Lider Yardımcısı Yusuf Deveci, Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odası Lideri Şerif Erul, YETERLİ Parti Didim İlçe Lideri Vefa Berk Tezsezener ve Didimli sanatseverler katıldı.

Didim Kültür ve Sanat Derneği (DİKSAD) tarafından hazırlanan ve sanatseverlerin büyük ilgi gösterdiği konserin sunumunu Hatice Kum gerçekleştirirken, konserin şefliğini de Saliha Aygün üstlendi. DİKSAD korosu ve sanatkarlar tarafından seslendirilen birbirinden hoş müzikler, Didimliler tarafından büyük beğeni topladı. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar süren konser, Didim Belediye Lider Yardımcısı Yusuf Deveci’nin sanatkarlara çiçek takdimi ile sona erdi.

Kaynak: ANKA / Kültür Sanat