Cem Adrian Marmaris'te konser verdi

Cem Adrian Marmaris’te konser verdi

Ünlü sanatçı Cem Adrian, Marmaris Amfi Tiyatro’da konser verdi. Marmaris Belediye Lideri Mehmet Oktay da konseri izleyenler ortasındaydı.

Ünlü sanatçı Cem Adrian, Marmaris’te hayranlarıyla buluştu. Marmaris Amfi Tiyatro’daki konserine ‘Sen Benim Şarkılarımsın’ müziğiyle başlayan Adrian, “Hoş geldiniz. Klasik bir Cem Adrian konseri olacak. Marmaris’in cümbüş yerlerinde çılgınlar üzere eğlenmek yerine buraya bu duygusal müzikleri dinlemek için gelen herkese çok teşekkür ediyorum” diyerek, müziklerini söylemeye devam etti. Amfi Tiyatro’yu dolduran müzikseverler, sanatkarın müziklerine daima bir ağızdan eşlik etti.

Konseri izlemeye gelenler ortasında Marmaris Belediye Lideri Mehmet Oktay da vardı. Konser öncesi sanatçıyı kuliste ziyaret eden Oktay, “Marmaris’e güzel geldiniz” diyerek konserde muvaffakiyetler diledi. Konseri, CHP Muğla Milletvekili Cumhur Uzun, 27. Devir CHP Küme Başkanvekili Engin Özkoç, 26. Periyot CHP Muğla Milletvekili Akın Üstündağ ve yüzlerce müzikseverle bir arada izleyen Oktay da müziklere eşlik etti.

Belediye Lideri Oktay’ın konser öncesinde kendisini ziyaret ettiğini söyleyen Cem Adrian ise “Keşke her belediye lideri bu türlü olsa, kulisimizi ziyaret etse” diyerek Oktay’a teşekkür etti.

Yaklaşık 1.5 saat süren konserde duygusal müziklerini seslendiren Cem Adrian, izleyicilerden cep telefonlarının ışığını yakmalarını isteyerek bu imajları toplumsal medya hesabından paylaştı. Sanatçı konserini ‘Kül’ isimli müziğiyle bitirdi.

Kaynak: ANKA / Kültür Sanat