Zafer Partisi Genel Lideri Ümit Özdağ: "Cumhur İttifakı'nın Tehditleri Artıyor Lakin Seçim Gecesi Akar ve Soylu Vekil Seçileceği İçin Buyruk Verme...

Zafer Partisi Genel Lideri Ümit Özdağ: “Cumhur İttifakı’nın Tehditleri Artıyor Lakin Seçim Gecesi Akar ve Soylu Vekil Seçileceği İçin Buyruk Verme…

Zafer Partisi Genel Lideri Ümit Özdağ, TRT’de partisi ismine yaptığı propaganda konuşmasında, “Seçimler yaklaştıkça Cumhur İttifakı’nın tehditleri artıyor. Erdoğan, Bahçeli, Soylu, Türk milletini açıktan tehdit ediyorlar. Bu tehditler bile demokratik seçimlere gölge düşürüyor lakin sakın korkmayın. Türk devlet aklı yaşıyor. Türk güvenlik bürokrasisi birtakım fanatiklerin dışında 4 bin yıllık devlet aklı ile hareket eder. Türk askeri, polisi ve jandarması seçim gecesi kendisine verilen hukuksuz buyrukları yerine getirmeyecektir. Aslında seçim gecesi Hulusi Akar ve Süleyman Soylu vekil seçileceği için Ulusal Savunma ve İçişleri Bakanlıkları boşalacaktır, buyruk verme yetkileri de yok. Yurttaşlarımıza düşen vazife sandıkların başında olmak, oy kullanmak ve sayım sırasında müşahit olarak sandıklara sahip çıkmaktır. Oy kullanmaya gittiğiniz vakit Zafer Partililerden müşahit kartı isteyin, sandığı savunun” dedi.

Zafer Partisi Genel Lideri Ümit Özdağ, TRT ekranlarında partisi ismine propaganda konuşması yaptı. Özdağ, yurttaşlara hitaben şunları söyledi:

“ZAFER PARTİSİ ANAYASAMIZIN BİRİNCİ DÖRT UNSURUNUN DEĞİŞTİRİLMESİNE ŞİDDETLE KARŞI ÇIKIYOR”

“Değerli yurttaşlarım, 14 Mayıs seçimlerinde 1921 Anayasası’nı çıkış noktası yapalım diyen iki ittifak ve bir parti var. Bu ittifaklar, Cumhur ve Millet İttifakı; parti ise Yeşil Sol Parti. 1921 Anayasası’nı çıkış noktası yapmak, 1924, 1961 ve 1982 Anayasalarında değiştirilemeyecek olan birinci dört hususun değiştirilmesini sağlamayı hedefliyor. Andığım bu iki ittifak ve Yeşil Sol Parti ayrıyeten Anayasa’nın Türk milletini tanımlayan 66. Hususunu değiştirmek konusunda mutabık görünüyor. Zafer Partisi ise Anayasamızın birinci dört unsurunun değiştirilmesine şiddetle karşı çıkıyor. Şayet TBMM’de Anayasamızın birinci dört hususu ve 66. unsurdan taviz verilmesini engelleyecek bir parti olmasını istiyorsanız, Zafer Partisi’ne oy verin. Zira siz de biliyorsunuz ki öbür partilere bu mevzuda asla güvenemezsiniz, içlerinde Anayasa’nın birinci dört unsurunun değişmesini isteyen çok güçlü kümeler var.

“HİZBULLAH VE PKK’NIN MİLLET VE CUMHUR İTTİFAKLARINA KARŞI YAPACAKLARI DAYATMALARI LAKİN ZAFER PARTİSİ ENGELLER”

Değerli yurttaşlarım, ülkemizin bir yanda Hizbullah, bir yanda PKK ortasına sıkışmasını istemiyorsanız da Zafer Partisi’ne oy verin. Bu iki yapının TBMM’de Millet ve Cumhur İttifaklarına karşı yapacakları dayatmaları lakin Zafer Partisi pürüzler.  Yeşil Sol Parti daima ‘Biz anahtar parti oluyoruz. Her iki taraf da yasa çıkarmak için bize mahküm olacak’ açıklamasını yapıyor. Şayet Yeşil Sol Parti’nin, hasebiyle PKK’nın, TBMM’de belirleyici olmasını istemiyorsanız oyunuzu Zafer Partisi’ne verin.

“İNCE’YE YAPILAN OPERASYON FETÖ’NÜN HALA NE KADAR FAAL OLDUĞUNU GÖSTERDİ”

Değerli yurttaşlarım, Memleket Partisi Genel Lideri Sayın Muharrem İnce’ye yapılan ruhsal operasyon terör örgütü FETÖ’nün hala ne kadar aktif olduğunu gösterdi. FETÖ daha evvel Baykal ve MHP Genel Lider Yardımcılarına da kaset operasyonu yaptı, bu sefer de İnce’ye saldırdı. FETÖ ile evvelce güçlü bağları olan siyasetçiler, artık değişik partilerden TBMM’ye giriyorlar. FETÖ son bin yıllık Türk tarihi boyunca karşı karşıya kaldığımız en büyük iç düşmandır. Fethullah Gülen son Haçlı Seferi’nin önderidir. Tarih Kurumu Lideri Prof. Dr. Yusuf Halaçoğlu Hoca, Gülen’in Ermeni olduğunu evraklara dayanarak açıklamıştır. Bu açıklamasını geri almasını isteyen FETÖ’cü heyet kendisini ziyaret ettiğinde onlara o denli bir yanıt verdi ki bir daha hiç yanına uğrayamadılar. Çabucak şunu da söyleyeyim, Garo Paylan ve Fethullah Gülen üzere Ermeniler olduğu üzere, Zafer Partili Atatürkçü Ermeni kardeşlerim de var ve ben onların partimdeki varlığı ile gurur duyuyorum.

“AK PARTİ BİRİNCİ FIRSATTA SİZİ FETÖ’YE TESLİM EDER”

TBMM’de güçlü bir küme kuracak kadar aktif hale FETÖ ile çaba edilmesini istiyorsanız Zafer Partisi’ne sizden oy istiyorum. Yoksa bir sabah uyandığınızda devletimizin tekrar FETÖ tarafından işgal edildiğini görürüz. Pahalı general, subay, astsubay, uzman çavuş kardeşlerim, polis ve jandarma kardeşlerim, pahalı istihbaratçı arkadaşlarım, bedelli yargı mensupları, sizlerin ve ailelerinizin TBMM’de PKK/FETÖ/Hizbullah’a karşı sesi olmak, çaba etmek için ailelerinizle bir arada sizlerin oyunuzu istiyorum. Siz en ön safta çaba ediyorsunuz, birlikte çaba edelim. Sakın AK Parti’ye bu hususta güvenmeyin. Yarın birinci fırsatta anlaşıp sizi FETÖ’ye yahut bir diğerine teslim eder.

“AKP’NİN YANILGISI YÜZÜNDEN YIKILAN KONUTLARI, PARASIZ İNŞA EDECEĞİZ”

Değerli yurttaşlarım, Türkiye’nin ‘göçmenistan’ olmasını istemiyorsanız, 13 milyon sığınmacının vatanlarına dönmesini istiyorsanız, siz eczaneye gidip 5 lira eksiğiniz olduğu vakit ilaç alamazken Suriyelinin parasız ilaç almasını ve onun aldığı ilacın parasını siz ödemek istemiyorsanız, Zafer Partisi’ne oyunuzu verin. Yılda 11 milyar doları çocuğunuzun boğazından kesip sığınmacılara yedirmek istemiyorsanız Zafer Partisi’ne oy verin. Pahalı Yurttaşlarım, şayet, yılda 7 milyar dolar insani yardım ismi altında diğer ülkelere yardım yaparken Türk esnafın adeta depremzede üzere ekonomik krize terk edilmesine ‘Hayır’ diyorsanız Zafer Partisi’ne oy verin. Sevgili esnaf kardeşlerim, kelam; zincir mağaza ve AVM’lere karşı eksiksiz bir lojistik sistemi ile sizin yanınızda olacağız. Suriye’ye gidecek, orada Suriyelilere parasız konut yapan AK Parti’nin depremzedelere mesken yapmak için para istemesine isyan ediyorsanız tekrar Zafer Partisi’ne verin oyunuzu. Biz size AKP’nin yanlışı yüzünden yıkılan konutları, devletin vazifesini yerine getirip ücretsiz inşa edeceğiz.

“ASKERİ VESAYET DİYE PİRLERİN DEVLET ÜZERİNDE VESAYETİNİ KURDULAR”

Türk Devletinin tarikat ve cemaatler ortasında paylaştırılmasına isyan ediyorsanız, devletinizi geri istiyorsanız Zafer Partisi’ne oy verin. Kâfi artık, askeri vesayet diye pirlerin devlet üzerinde vesayetini kurdular.  Kendi ülkemizde azınlık olmamak için Zafer Partisi’ne oy verin. Kendi kentinizde, ülkenizde 2. sınıf vatandaş olmamak için Zafer Partisi’ne oy verin.

“SEÇİM GECESİ AKAR VE SOYLU VEKİL SEÇİLECEĞİ İÇİN BUYRUK VERME YETKİLERİ YOK”

Değerli yurttaşlarım, seçimler yaklaştıkça Cumhur İttifakı’nın tehditleri artıyor. Erdoğan, Bahçeli, Soylu Türk milletini açıktan tehdit ediyorlar. Bu tehditler bile demokratik seçimlere gölge düşürüyor lakin sakın korkmayın. Türk devlet aklı yaşıyor. Türk güvenlik bürokrasisi birtakım fanatiklerin dışında 4 bin yıllık devlet aklı ile hareket eder. Türk askeri, polisi ve jandarması seçim gecesi kendisine verilen hukuksuz buyrukları yerine getirmeyecektir. Aslında seçim gecesi Hulusi Akar ve Süleyman Soylu vekil seçileceği için Ulusal Savunma ve İçişleri Bakanlıkları boşalacaktır, buyruk verme yetikleri de yok. Yurttaşlarımıza düşen misyon sandıkların başında olmak, oy kullanmak ve sayım sırasında müşahit olarak sandıklara sahip çıkmaktır. Oy kullanmaya gittiğiniz vakit Zafer Partililerden müşahit kartı isteyin, sandığı savunun. Kıymetli yurttaşlarım, Erdoğan, gerisinde bir enkaz değil, adeta bir moloz bırakarak gidiyor. Bu molozu PKK-Yeşil Sol onaylı ve onların dayanağı ile hareket edecek bir Millet İttifakı kaldıramaz. İçlerinde çok âlâ niyetli beşerler olduğunu biliyorum lakin yapamazlar.

“BENİM SONLU OLDUĞUMU DÜŞÜNÜYORSUNUZ. EVET, SİNİRLİYİM ZİRA KORKUYORUM”

Sevgili yurttaşlarım, evet biliyorum, benim dilimi biraz sert buluyorsunuz. Benim kızgın ve hudutlu olduğumu düşünüyorsunuz. Samimi söyleyeyim, evet kızgınım ve sinirliyim zira korkuyorum. Ülkem için korkuyorum. Ben bu işleri bilirim, ülkelerin nasıl çatışmalara sürüklendiğini bilirim. Onun için, bu şahsî bir endişe değil, ulusal bir endişe benimki. Çocuklarımız için korkuyorum. Hem de çok korkuyorum. Benim bütün hayatım Türk Milleti ve Türk devletinin güvenliği için çaba ile geçti. Bu ülkeye yönelik tehditleri 10 yıl öncesinden görüyor ve söylüyorum. Atatürk, Türkeş ve babam Muzaffer Özdağ, bu mevzuda benim öğretmenlerim oldu.

“AZİZ ATATÜRK’ÜN DEDİĞİ ÜZERE, ‘TÜRK MİLLETİ ZEKİDİR'”

Başımıza örülmek istenen çorapları hala engelleyebiliriz. Bana itimadın. Hayatım boyunca hiç mal mülk derdim olmadı. Tek amacım, çocuklarımızın memnun ve inançlı yaşayacağı bir Türkiye, güçlü bir Türk devleti ve güçlü bir Türk milleti oldu. Bize pazarlanmak istenen bu büyük yıkımı, Atatürk çizgisinde Türk milliyetçisi Zafer Partisi takımları ve Dr. Sinan Oğan kaldırır. Seçimden bir gün evvel son sefer rica ediyorum. Erdoğan’a kızgınlık yahut sevgiden ötürü ülkemizi, çocuklarımızı bir felakete sürüklemeyin. Gelin Türk milletinin zaferinde buluşalım. Olur mu? Siz yaparsanız olur. Zira Aziz Atatürk’ün dediği üzere, ‘Türk Milleti uyanıktır.’ Ne memnun Türk’üm diyene!”

Kaynak: ANKA / Şimdiki