Wilma Elles 7 aylık hamile! Peş peşe karnı burnunda pozlarını paylaştı

Wilma Elles 7 aylık hamile! Peş peşe karnı burnunda pozlarını paylaştı

Yıllar evvel yayınlanan O denli Bir Geçer Vakit Ki dizisindeki Caroline rolüyle hafızalara kazınan oyuncu Wilma Elles, geçtiğimiz sene avukat sevgilisi Mehmet Şah Çelik ile evlendi. 2 çocuk annesi Elles, 3. defa hamilelik muştusu verdi.

“AİLEMİZİ BÜYÜTÜYORUZ”

Instagram hesabından eşi ve çocuklarıyla verdiği pozları yayınlayarak Kurban Bayramı’nı kutlayan Elles, bir de gebe olduğunu açıkladı. Hoş haberi vermek için haftalardır beklediğini söyleyen oyuncu, “Herkese şimdiden âlâ Bayramlar! Her vakit lakin bilhassa bayramlarda ailenin ehemmiyeti ön plana çıkıyor… Güçlü bir aile hayatın bütün zorlukları aşmanızı sağlıyor ve sevinci kat kat katlıyor. Ailemizi inşallah büyüteceğimiz Milat, Melodi’ye kardeş beklediğimiz için… Bu mucizeyi yaşadığımız için çok müteşekkiriz…. Çok seviniyoruz… Melodi, Milat, Mehmet Şah ve ben çok heyecanlıyız” dedi.

7 AYLIK HAMİLE

Müjdeyi vermeyi beklerken hamileliğinin 7. ayına geldiğini söyleyen Wilma Elles, “Biraz daha büyüsün, biraz daha büyüsün derken… Birden teğe 7. aydayım ve hala çok dikkat çekmiyor. Bu memnunluğu uzun vakitten beri sizinle paylaşmak için sabırsızlandım” tabirlerini kullandı. Oyuncu paylaşımlarında peş peşe karnı burnunda pozlarını da yayınladı.

Willa Elles’in 2014-2019 yılları ortasında evli kaldığı Kerem Göğüş’ten Milat ve Melodi isminde ikiz çocukları var.

İşte Wilma Elles’in hamilelik pozları…