Vermem Seni Ellere 4. kısım fragmanı yayınlandı mı? Vermem Seni Ellere yeni kısım fragmanı çıktı mı? Vermem Seni Ellere yeni kısımda neler olacak?

Vermem Seni Ellere 4. kısım fragmanı yayınlandı mı? Vermem Seni Ellere yeni kısım fragmanı çıktı mı? Vermem Seni Ellere yeni kısımda neler olacak?

Vermem Seni Ellere, AKN Sinema imzalı, birinci kısmı 18 Haziran 2023 tarihinde yayımlanan, direktörlüğünü Ali Balcı’nın üstlendiği, senaryosunu Şehrazat Tunus Taşçı, Damla Güçer ve Samed Aslan’ın kaleme aldığı romantik güldürü çeşidindeki Türk televizyon dizisidir. Vermem Seni Ellere 4. kısım fragmanı yayınlandı mı? Vermem Seni Ellere yeni kısım fragmanı çıktı mı? Vermem Seni Ellere yeni kısımda neler olacak?

VERMEM SENİ ELLERE NE VAKİT, SAAT KAÇTA?

Vermem Seni Ellere her Pazar saat 20:00 ‘da ATV’de ekranlara geliyor.

VERMEM SENİ ELLERE 4. KISIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Vermem Seni Ellere 3. kısmının akabinde 4. kısım fragmanı şimdi çıkmadı. Fragman yayınlandığında paylaşacağız.

VERMEM SENİ ELLERE SON KISIMDA NELER OLDU?

Mehmet, Zeliş’in kölesi olur!

Gökten doruğuna ansızın inen aşkını yeniden ani bir süratle kaybettiğini zanneden Zeliş, karşısında tekrar Mehmet’i görünce çok şaşırır. Mehmet gitmekten vazgeçmiş, açtığı ziyanı ödemek için tabiri caizse Zeliş’in “kölesi” olarak Taşkıran’da çalışmaya başlamıştır. Fakat Mehmet, Zeliş’in bilmediği bir sırla dönmüştür obaya. Zeliş ise aklına geldiği her an Mehmet’e kök söktürüyordur. Lüks villasından çıkıp ahırda hayvanlarla yaşamaya başlayan Mehmet’in obadaki mesaisi böylelikle başlar. Mehmet güç şartlarda çalışarak bir taraftan ırgatlığı öğreniyor öteki taraftan da Zeliş’le didişerek onu tanımaya çalışıyordur. Yoksa bu hırçın kız, Mehmet’in sandığı üzere zalim biri değil midir? Mehmet’in olduğu üzere Zeliş’in de bir sırrı vardır. Zeliş’e aşık olan Soner, bu sırrı bir silah üzere kullanarak Zeliş’i elde etmek üzeredir. Zeliş’in içine düştüğü sıkıntı durumdan kurtulması için bir mucize gerekmektedir ve o mucize Zeliş’in hiç beklemediği bir anda, hiç beklemediği birinin eliyle gelecektir…

VERMEM SENİ ELLERE YENİ KISIMDA NELER OLACAK?

“Ne yaparsın, aşık mı olursun?”

Yapımcılığını AKN Sinema Akın Topuz’un üstlendiği, dizinin direktör koltuğuna Ali Balcı otururken, dizinin oyuncu takımında; Emre Beyefendi, Buse Meral, Fatih Al, Filiz Ahmet, Cihat Tamer, Bülent Alkış, Goncagül Sunar, Bahtiyar Engin, Burak Can, Sina Özer, İlayda Ildır, Şeyma Peçe, İpek Özağan, Kayhan Açıkgöz, Esin Gündoğdu, Meriç Özkaya, His Kum, Berk Artıran yer alıyor.

VERMEM SENİ ELLERE OYUNCU KADROSU

Emre Beyefendi – Mehmet

Buse Meral – Zeliş

Fatih Al – Şakir

Filiz Ahmet – Peri

Cihat Tamer – İdris

Bülent Alkış – Akif

Goncagül Sunar – Emine

Bahtiyar Engin – Turgut

Burak Can – Uğur

İlayda Ildır – Hande

Sina Özer – Kıvanç

Şeyma Peçe – Aslı

Meriç Özkaya – Fikret

İpek Özağan – Nazlı

Kayhan Açıkgöz – Soner

Esin Gündoğdu – Hüsne

Duygu Kum – Seval

Berk Artıran – Durmuş

Selen Polat – Hasibe