Van Büyükşehir Belediyespor Bayan Futbol Kadrosu Transfer İmzalarını Attı
Van Büyükşehir Belediyespor Bayan Futbol Kadrosu, geçen dönem Trabzonspor‘da forma giyen Aycan Arda ve iç transferde de 4 futbolcusuyla mukavele imzaladı.
Belediyeden yapılan açıklamaya nazaran, Türkiye Futbol Federasyonu Bayanlar 3. Lig’de uğraş eden kırmızı siyahlılar, gelecek ay yapılacak 2. Lig’e yükselme maçları öncesi transfer çalışmalarını sürdürüyor.
Takımın 2. Lig’e yükselmesi için çalışma yürüten kulüp yöneticileri, iç ve dış transferde 5 atletle muahede sağladı.
Geçen dönem Trabzonspor Bayan Futbol Ekibi’nde forma giyen Aycan Arda’yı renklerine bağlayan Büyükşehir Belediyespor Kulübü, iç transferde de Ceylan Tatar, Azra Hanım Güler, Hayriye Tomris ve Öznur Çetin ile mukavele yeniledi.
Kulüp Lideri Fatih Sevinç, mutabakata vardıkları bayan atletlere yeni dönemde muvaffakiyet diledi.
Sevinç, kadronun gelecek ay yapılacak 2. Lig’e yükselme maçlarında kenti en âlâ halde temsil edeceğine inandıklarını söyledi.
İmza merasimine kulüp yöneticisi Ruşen Alpaslan ve teknik sorumlular da katıldı.