Ünlü oyuncu Özgür Özbek'e maganda şiddeti kamerada

Ünlü oyuncu Özgür Özbek’e maganda şiddeti kamerada

Ünlü oyuncu Özgür Özberk, geçtiğimiz günlerde Kadıköy’de yaya geçidinden hızlı geçtiği için uyardığı şoför tarafından darp edildi. Uğradığı atak sonrası hastanelik olan ve toplumsal medya hesabından yaşadıklarını anlatan oyuncunun darp edildiği anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

TEKME VE YUMRUKLA SALDIRDI

Kadıköy’de karşıdan karşıya geçmeye çalışan oyuncu teze nazaran hızlı bir halde ilerleyen sürücüyü uyardığı gerekçesiyle darp edildi. Araçtan inen şahıs ünlü oyuncuya tekme yumruklarla saldırdı. Aldığı darbelerle yere yığılan oyuncunun yardımına etraftaki vatandaşlar koştu. Şoför olay yerinden kaçarken ihbar üzerine olay yerine polis ve sıhhat takımları sevk edildi.

MAGANDADA ŞİKAYETÇİ OLDU

Sağlık grupları tarafından Hastaneye kaldırılan oyuncu darp raporu alarak magandadan şikayetçi oldu. Toplumsal medya hesabından Özberk, boyunlukla sedyeye uzanmış halde çekilen fotoğrafını paylaşarak, “Yaya geçidine süratle giren araca “kardeşim dikkat etsene” dediğim için darp edildim. Yerde başıma tekme yedim ve kaldırıma başımı çarptım. Siz siz olun gözünüzü dört açın ve gereksiz tartışmalara girmeyin. Seviyorum hepinizi” açıklamasında bulundu.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Aykut Sıkıntı – 3. Sayfa