Sivasspor, teknik yöneticilik misyonuna Servet Çetin'i getirdi

Sivasspor, teknik yöneticilik misyonuna Servet Çetin’i getirdi

Sivaspor’da İstek Çalımbay devrinin sona ermesinin akabinde eski futbolcu Servet Çetin kadronun başına geçti. Böylelikle Çetin, birinci teknik yöneticilik tecrübesini Sivasspor ile yaşamış olacak.

“BU VAZİFESİ LAĞIYLA YERİNE GETİRECEĞİNDEN KUŞKUMUZ YOK”

Sivasspor’dan yapılan açıklamada, “Demir Küme Sivasspor’umuzda hem futbolcu hem de yardımcı antrenör olarak vazife yapmış eski ulusal futbolcumuz Servet Çetin, yeni periyotta teknik yönetici olarak kulübümüze hizmet verecek. 4 dönem kulübümüze en güzel biçimde hizmet veren Servet Çetin’in, hem Sivas’ı hem de mevcut oyuncu kümemizi en güzel tanıyan isimlerden biri olarak, bu misyonu layığıyla yerine getireceğine kuşkumuz yoktur.

İMZA MERASİMİ DÜZENLENECEK

2017 yılından itibaren farklı ekiplerde antrenör olarak vazife yapmış hocamızın, artık bilgi birikimini teknik yönetici olarak aktarmasının hem Sivas, hem de Türk futbolu için bir yarar olacağını düşünmekteyiz. Servet Çetin hocamıza ve teknik grubuna inancımız tam olup, birlikte yürüyeceğimiz bu yolda muvaffakiyetler dileriz. Medya Bilgilendirme: Yeni teknik yöneticimiz Servet Çetin için 3 Temmuz Pazartesi günü saat 11.00’de Sivas 4 Eylül Stadyumu’nda imza merasimi düzenlenecek.