Şanlıurfa konserine yalnızca 8 kişi gelen Yavuz Bingöl'den birinci açıklama: Bayramdan sonra telafi edeceğiz

Şanlıurfa konserine yalnızca 8 kişi gelen Yavuz Bingöl’den birinci açıklama: Bayramdan sonra telafi edeceğiz

Şanlıurfa’ya “Şanlı” unvanının verilişinin 39. yıl dönümü hasebiyle geçtiğimiz günlerde Osmanbey Yerleşkesi’nde etkinlikler yapıldı. Aktifliklerin sonunda ünlü türkücü Yavuz Bingöl de konser verecekti lakin konsere yalnızca 8 kişi katılınca konser iptal edildi. Çıktığı sahneden kısa müddette inmek zorunda kalan Bingöl, Instagram hesabından yayınladığı görüntüde bayramdan sonra telafi konseri yapacaklarını söyledi.

8 KİŞİYİ GÖRÜNCE SAHNEDEN İNDİ

Sosyal medyaya düşen imgelere nazaran; yalnızca 8 kişinin katılması nedeniyle Bingöl konseri iptal etmek zorunda kaldı. Alanda çok az seyircinin olduğunu gören Bingöl, konseri ileri bir tarihe ertelediğini duyurdu. Bingöl, “Kusura bakmayın, temmuzun birinci haftasında görüşmek üzere. Saygılar” diyerek sahneden indi.

YAVUZ BİNGÖL’DEN BİRİNCİ AÇIKLAMA

Konser imgelerinin akabinde Instagram hesabından bir açıklama yapan Yavuz Bingöl, “Urfa konserimizi bayram sonrası valiliğin düzenleyeceği bir aktiflikle telafi edeceğiz, hoş bir konser yapacağız. Bayramdan sonra Urfa’da görüşmek üzere hepinize selam ve sevgiler” dedi.