Rus asıllı bayanın meskeninde sır ölümü! Telefonu ayağının altında bulundu

Rus asıllı bayanın meskeninde sır ölümü! Telefonu ayağının altında bulundu

İstanbul Büyükçekmece’de Rus asıllı 51 yaşındaki Larysa Sancaklı oturduğu apartman dairesinde meyyit bulundu. Bayanın ayağının altında cep telefonu bulunurken, daha evvel Türk biriyle evlendiği ve kısa mühlet evvel de boşandığı öğrenildi.

HABER ALAMAYAN YAKINLARI HAREKETE GEÇTİ

Kamiloba Mahallesi’nde teze nazaran bir apartmanın ikinci katında oturan Rus asıllı Larysa Sancaklı’ya ulaşamayan yakınları, Sancaklı’nın arkadaşı H.G.’ye ulaştı. Sancaklı’nın daha evvel meskeninin anahtarını verdiği öğrenilen H.G. meskene geldi. Kapının açılmaması üzerine anahtarla kapıyı açan H.G., yatak odasında Sancaklı’nın cesediyle karşılaştı. İhbar üzerine olay yerine polis ve sıhhat grupları geldi. Sıhhat takımları Sancaklı’nın hayatını kaybettiğini belirledi.

CEP TELEFONU AYAĞININ ALTINDA BULUNDU

Polis grupları tarafından olay yerinde yapılan çalışmada, Rus asıllı bayanın yerde yatar vaziyette olduğu ve cep telefonunun sağ ayağının altında olduğu belirlendi. Polis gruplarının olay yerinde yaptığı çalışmaların akabinde Sancaklı’nın cenazesi otopsi yapılmak üzere İsimli Tıp Kurumu’na gönderildi.

TÜRK KOCASINDAN BOŞANMIŞ

Kesin mevt nedeni yapılacak otopsinin akabinde belirlenecek olan Sancaklı’nın cenazesinin ailesinin kabul etmemesi durumunda kimsesizler mezarlığına defnedileceği öğrenildi. Larysa Sancaklı’nın bir müddet evvel Türk ile evlendiği fakat farklı yaşadığı öğrenildi.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Aktüel