Objektiflerden kaçamadılar! Pique'den ayrılan Shakira'nın yeni aşkı da spor dünyasından

Objektiflerden kaçamadılar! Pique’den ayrılan Shakira’nın yeni aşkı da spor dünyasından

12 yıl birlikte olduğu Gerard Pique’den kendisini aldatması sonrası ayrılan dünyaca ünlü müzikçi Shakira, yeni bir aşka yelken açtı.

TEKNEDE GÖRÜNTÜLENDİLER

Shakira‘nın bir akşam yemeğinde Formula 1 pilotu Lewis Hamilton ile görüşmesinin akabinde ikilinin aşk yaşadığı tez edilmişti. Çıkan dedikoduların akabinde ikilinin Miami’de bir teknede görüntülendi. Shakira‘nın tekneye binmesine Hamilton’ın yardım etmesi sonrası aşk yaşadıkları tezleri güçlendi.

“ÇOCUKLARIM MEDYA TARAFINDAN TACİZE MARUZ KALDI”

Hayatını çocuklarıyla birlikte Miami’de sürdüren Shakira daha evvel yaptığı açıklamada, “Hayatımın büyük bir değişikliğe girdiği bu periyotta ailemin ve benim hayatımın merak edilmesi epey anlaşılabilir bir durum. Lakin çocuklarım Milan ve Sasha çok güç bir yıl atlattılar. Oğullarım Barcelona medyası tarafından devamlı tacize maruz kaldı ve rahatsız edildi.

“SİZE YALVARIYORUM”

Şimdi yeni hayatına başlayanlar çocuklarım için, medyadan onların özel hayatına hürmet göstermelerini rica ediyorum. Onları okula girerken yahut çıkarken, meskenin kapısında beklerken yahut rastgele bir yerde takip etmemeniz için size yalvarıyorum. Bunu sizden bir müzikçi olarak değil, çocuklarının ruhsal ve duygusal durumlarını önemseyen ve muhafazaya çalışan bir anne olarak talep ediyorum.” sözlerini kullanmıştı.

Shakira ve Lewis Hamilton’ın manzaraları:

Görüntü: The Mega Agency

Görüntü: The Mega Agency

Görüntü: The Mega Agency