Luka Modric hangi kadroda? Luka Modric Suudi Arabistan'a mı gidiyor? Luka Modric kimdir, kaç yaşında, hangi kadroda? Luka Modric transfer haberi son d

Luka Modric hangi kadroda? Luka Modric Suudi Arabistan’a mı gidiyor? Luka Modric kimdir, kaç yaşında, hangi kadroda? Luka Modric transfer haberi son d

Hırvatistanlı 37 yaşındaki başarılı futbolcu,ilerleyen yaşına karşın gösterdiği performansla tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. 37 yaşındaki futbolcu Suudi Arabistan’dan yüksek maaşlı bir transfer teklifi aldı. Sky Sport’un haberine nazaran Suudi Arabistan takımı Al-Hilal, Luka Modric’e yıllık 200 milyon Euro’dan 3 yıllık kontrat teklif etti. Modric’in ise bu teklife ne yanıt verdiği merak konusu oldu. Pekala, Luka Modric hangi grupta? Luka Modric Suudi Arabistan’a mı gidiyor? Luka Modric kimdir, kaç yaşında, hangi grupta? Luka Modric transfer haberi son dakika!

LUKA MODRIC HANGİ KADRODA? LUKA MODRIC GİDİYOR MU SON DAKİKA?

37 yaşındaki futbolcuya yüksek maaş teklifi yapan bir Suudi Arabistan takımı olduğu bildirildi. Sky Sport’un haberine nazaran, Al-Hilal isimli kulüp Luka Modric’e yıllık 200 milyon Euro karşılığında 3 yıllık bir kontrat önerdi. Lakin Hırvat futbolcu bu çılgın teklifi reddetti ve Real Madrid‘de kalmak istediğini kulübüne iletti. Real Madrid ise Modric’e 1 yıllık bir kontrat teklifinde bulundu. İki taraf ortasında tüm ayrıntılar üzerinde mutabakata varıldı ve önümüzdeki dönem da Luka Modric, Real Madrid formasını giyecek.

LUKA MODRIC TRANSFERİ NE OLDU?

Real Madrid yaptığı açıklamada 37 yaşındaki Luka Modric ile 1 yıllık mukavele yeni imzalandığını duyurdu. Suudi Arabistan ve Katar’dan gelen astronomik teklifleri reddeden Modric, kulüpte 12. yılını dolduracak. 2012 yazında Tottenham Hotspur’dan Real Madrid’e transfer olan Modric, eflatun-beyazlılarla 488 maça çıktı. Hırvat futbolcu, İspanyol deviyle 5 Şampiyonlar Ligi, 3 La Liga ve 5 Kulüpler Dünya Kupası dahil olmak üzere 23 kupa kazandı. 37 yaşındaki futbolcu, 2018 yılında ise Ballon D’Or’u kazanma başarısı gösterdi.

EL MAESTRO

Real Madrid Modric’in kontratının 2024’te de devam edeceğini Twitter’da eğlenceli tweetlerle duyurdu. “Uzun vakittir bizim Maestro” tabirlerini kullanan grup, taraftarlar tarafından da ilgi gördü.