Klinik Psikolog Emre Gökçeoğlu kimdir?

Klinik Psikolog Emre Gökçeoğlu kimdir?

Travmalar, depresyon ve ruhsal problemlerle ilgili ürettiği içeriklerle Instagram’da 100 bin takipçi sayısına ulaşan Klinik Psikolog Emre Gökçeoğlu, tıpkı vakitte müellif kimliği ile de öne çıkmaktadır. Pekala, Emre Gökçeoğlu kimdir?

EMRE GÖKÇEOĞLU HAKKINDA

1996 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Emre Gökçeoğlu, Koç burcu ve 27 yaşındadır. İzmit’te ömrünü sürdürüyor.

AKADEMK HAYATI

FMV Işık Üniversitesi’nde psikoloji kısmından mezun olduktan sonra, master eğitimini klinik psikoloji üzerine İstanbul Aydın Üniversitesi’nde tamamladı.

Akademik hayatını, Üsküdar Üniversitesi Sıhhat Bilimleri Enstitüsü Bağımlılık Danışmanlığı ve Rehabilitasyon kısmında yaptığı yüksek lisans ile sürdürüyor.

KLİNİK PSİKOLOJİ ÜZERİNE İÇERİKLERİ

Akademik hayatının dışında, 2020 yılında Youtube ve Instagram hesabında görsel içerikler oluşturmaya başlayan Emre Gökçeoğlu, giderek kitlesini genişletti ve bugün 100 bin takipçi sayısına ulaştı.

Travmalar, anksiyete, depresyon, kişilik bozuklukları, bağımlılıklar ve daha pek çok mevzu üzerine hem ruhsal testler hem de yararlı bilgiler paylaşan klinik psikolog, ayrıyeten Evrim Ağacı, Medium ve gazetelerde sistemli olarak müelliflik yapmayı sürdürüyor. Sabah gazetesinde yayımladığı yazısında ise çok düşünme sendromu ile ilgili yararlı bilgiler verdi.

Youtube’da da takipçilerine yararlı bilgiler vermeye devam eden Emre Gökçeoğlu, şu anda kendi ismine özel bir klinikte danışanlarına yüz yüze terapi uyguluyor.