Karaman Futbol Kulübü, Abdullah Ercan ile anlaştı
TFF 2. Lig Kırmızı Küme’de yer alan Karaman Futbol Kulübü, teknik yönetici Abdullah Ercan ile muahede sağladı.
Teknik Yönetici Ercan, bir otelde düzenlenen merasimde Karaman FK ile 1+1 yıllık kontrat imzaladı.
Ercan, kulüpte olmaktan son derece şad olduğunu söyledi.
Sadece Karaman FK’yı çalıştırmak değil tıpkı vakitte Karaman’a da paha katmak için daima birlikte çalışacaklarını söz eden Ercan, şunları kaydetti:
“Eğer kent bütünleşirse bu işi daha rahat daha hoş daha motive bir halde tamamlayabiliriz. Biz Sayın Liderle 10 gün evvel İstanbul’da görüştüğümüz vakit prensipte anlaşmıştık. Başarılı bir iş çıkarmak istiyorsak yalnızca bizim çalışmamız yetmez. Bütün kentten takviye bekliyoruz. İnşallah bu kanılarımız gerçekleşir. Biz de burada çalıştığımız mühlet zarfında Karaman’a da bir paha katarız. 2.lig 3.ligden biraz daha farklı oynanan oyun farklı. Biz geniş bir takım oluşturmaya çalışacağız.”
Karaman Futbol Kulübü Lideri Süleyman Han ise transferler çalışmalarıyla ilgili, “Hocamız transferlerle ilgili bir listesi var. Bir arada çalıştığımız 10 günlük müddet zarfında bir liste hazırladık. Çalışmalara başlayacağız” dedi.