Fuhuş operasyonunda tutuklandığı sav edilen Esra Rabia Ünal sonunda sessizliğini bozdu: Bu bayanın benimle ne alakası var?

Fuhuş operasyonunda tutuklandığı sav edilen Esra Rabia Ünal sonunda sessizliğini bozdu: Bu bayanın benimle ne alakası var?

5 yıl evvel Adana’da gerçekleştirilen fuhuş operasyonunda tutuklandığı argüman edilen tesettürlü toplumsal medya fenomeni Esra Rabia Ünal sessizliğini bozdu. Savları yalanlayan Ünal, “Böyle bir şey yok. Saçma sapan ne alaka bayan bana benzemiyor bile. İftira atıyorsunuz” dedi.

ESRA RABİA ÜNAL’LA İLGİLİ “FUHUŞ” İDDİASI

Sosyal medya hesaplarında paylaştığı görüntülerle kendinden sıkça kelam ettiren tesettürlü fenomen Esra Rabia Ünal’la ilgili gündeme gelen argüman çok konuşuldu. Kalça dansı görüntüleriyle vakit zaman reaksiyon çeken Ünal’la ilgili toplumsal medyadaki kimi kaynaklar “fuhuş” savında bulundu. Esra Rabia Ünal’ın 5 yıl evvel Adana’da fuhuş operasyonunda tutuklandığı, gerçek isminin Ayşe Bolhatoğlu, lakabının ise Pembe Panter olduğu öne sürüldü.

SESSİZLİĞİNİ BOZDU

Ne diyeceği merakla beklenen Esra Rabia Ünal sonunda sessizliğini bozdu. Toplumsal medya hesaplarından argümanlarla ilgili görüntü paylaşan Ünal, kelam konusu kişinin kendisi olmadığını söyledi. Kendisine iftira atıldığını tez eden Ünal, sert reaksiyon gösterdi.

“BU BAYANIN BENİMLE NE ALAKASI VAR?”

Esra Rabia Ünal, şunları söyledi: “Arkadaşlar siz uygun misiniz? Bu bayan kim? Şuraya bak. Bu türlü bir şey yok. Saçma sapan ne alaka bayan bana benzemiyor bile. Bu bayanın benimle ne alakası var?

“İFTİRA ATIYORSUNUZ”

Olay ne. Beni sevmiyorsunuz anlıyorum lakin benden daha beterleri olduğu halde sadece gündemdeyim diye düşürmeye çalışıyorsunuz. Yetmiyor leke vuruyorsunuz, iftira atıyorsunuz.”

“LAKABIM PEMBE PANTER DEĞİL EYŞAN”

5 yıl evvelki fuhuş operasyonuna da değinen Ünal, “Ben 5 yıl evvel yok sayılırım. Daha 22 yaşıma girmedim. Gerçek adım Ayşe’ymiş, lakabım da Pembe Panter’miş, benim lakabım Eyşan” dedi. Esra Rabia Ünal, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda da benzeri tabirler kullandı: “Ben Pembe Panter değil Eyşanım”