Fenerbahçe, yeni dönem hazırlıklarına çift idmanla devam ediyor
Fenerbahçe Futbol Grubu, yeni dönem hazırlıklarını çift idmanla sürdürdü.
Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamaya nazaran, Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde teknik yönetici İsmail Kartal idaresinde gerçekleştirilen günün birinci idmanında futbolcular 2 kümeye ayrıldı.
Sezon açılışından beri ekipte yer alan oyuncuların bulunduğu küme, termografi ve beden kitle tahlili ile Yo-Yo testine tabi tutuldu. Ulusal ekiplere gittiği için çalışmalara daha geç katılan oyuncuların yer aldığı öteki küme ise aerobik çalışmalarıyla egzersize başladı. Akabinde uyum çalışmaları yapan futbolcular, dar alanda yapılan pas ve sonrasındaki dayanıklılık koşularıyla idmanı tamamladı.
Akşam idmanı ise koşu, ısınma, uyum ve çabukluk çalışmalarıyla başladı. Dar alanda yapılan pas çalışmalarıyla devam eden egzersiz, dayanıklılık koşularıyla sona erdi.
Fenerbahçe, yeni dönem hazırlıklarına yarın yapacağı idmanlarla devam edecek.