Denizli İdmanyurdu Futbol Akademisi Faaliyetlerine Başladı
– Denizli İdmanyurdu temeli sağlam attı
DENİZLİ – Denizli’de yeni bir yapılanmaya giden ve büyük maksatlarla yeni döneme başlayan Denizli İdmanyurdu Futbol Akademisi çalışmalarına başladı.
“Diyetisyen takviyesi ve fizyoterapist dayanağı alacağız”
Sadece futbol okulu ya da futbol akademisi olarak kalmak istemediklerinin altını çizen Lider, “Çocukların temel özelliklerine nazaran eğitim vereceğiz. Hareket eğitimleri yaptıracağız. Şahsa özel eğitimler vereceğiz. Diyetisyen dayanağı ve fizyoterapist takviyesi alacağız. Spor psikoloğu dayanağı bizim çok çok ehemmiyet verdiğimiz noktaların başında gelecek. Bu noktalarda biz ailelere kadar eğitim dayanağı vermeyi düşünüyoruz. Biz şayet ailelere de eğitim verirsek bu muvaffakiyetin daha rahat geleceğini düşünüyoruz” tabirlerini kullandı.