Beyaz perdeye transfer oldu! Enner Valencia'nın hayatı sinema oluyor

Beyaz perdeye transfer oldu! Enner Valencia’nın hayatı sinema oluyor

Sarı-Lacivertli forma ile attığı gollerle kendisine hayran bırakan Enner Valencia’nın hayatı beyaz perdede izleyicilerle buluşacak. Sporx’te yer alan habere nazaran; Valencia’nın hayat öyküsünün hakları James Leon tarafından kurulan 8th Gear Entertainment isimli üretim şirketi tarafından satın alındı. ‘Enner’ isimli sinemanın çekimlerine 2024 yılında başlanacak.

KARİYERİNİ ANLATACAK

Film, Ekvador, Miami ve Katar’da çekilecek. Sinemada, Ekvador’daki üç profesyonel ekibin Valencia’yı reddetmesinin akabinde Ekvadorlu golcünün azmi ve mesleğini nasıl şekillendirdiği anlatılacak.

“GENÇLERE İLHAM VERMEYİ UMUYORUM”

Ekvador Ulusal Ekibi’nin en golcü ismi ve kaptanı olan Valencia, sinema hakkında şu tabirleri kullandı: “Hayatımın kıssasını ve seyahatini bir sinemada paylaşmaktan gurur ve ayrıcalık duyuyorum. Tekrar de her şeyden çok, sinemanın dünyanın dört bir yanındaki gençlere ilham vermesini umuyorum. Hayallerini gerçekleştirmek için çalışmanız gerekir. Hiçbir şey kolay değildir fakat tıpkı vakitte hiçbir şey imkânsız değildir. Her şey sıkı çalışmayla başarılabilir ve bu sinema aracılığıyla çok heyecanlıyım. Yeni jenerasyonlar için ilham kaynağı oluyorum.”