Bayramda hangi köprüler fiyatsız? Bayramda fiyatsız köprüler hangileri? Bayramda köprüler fiyatsız mi?

Bayramda hangi köprüler fiyatsız? Bayramda fiyatsız köprüler hangileri? Bayramda köprüler fiyatsız mi?

Bayramda hangi köprülerin fiyatsız, hangi köprülerin fiyatlı olduğunu araştırılmaya başlandı. Kurban bayramına sayılı günler kala birçok farklı mevzuda araştırmalar devam ediyor ve bu hususlar ortasında köprü ve otoyolların fiyatlı, fiyatsız olma durumu da Bayramda hangi köprüler fiyatsız? Sorusu ve birçok farklı biçimde araştırılıyor. Pekala, Bayramda hangi köprüler fiyatsız? Bayramda fiyatsız köprüler hangileri? Bayramda köprüler fiyatsız mi?

BAYRAMDA HANGİ KÖPRÜLER FİYATSIZ?

Kurban Bayramı tatili boyunca devletin işlettiği köprü ve otoyolların fiyatsız olmasına ait Cumhurbaşkanı Kararı Resmi Gazete’de yayımlandı. Kurban Bayramı tatili boyunca devletin işlettiği köprü ve otoyollar fiyatsız olacak. Bu sayede tatil müddeti boyunca köprü ve otoyollar fiyatsız biçimde kullanılabilecek. Fiyatsız kullanım 24 Haziran gece yarısı başlayacak ve 3 Temmuz Pazartesi saat 07.00’ye kadar sürecek.

BAYRAMDA TOPLUMSAL TESİSLER AÇIK MI?

İBB tarafından hususa ait olarak resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan paylaşımda şu kelamlara yer verildi. Buna nazaran Kurban bayramının 1.günü Çamlıca ve Florya tesislerinin sadece kafeterya kısımları hizmet verecek Bayramın 2.gününden itibaren tüm tesisler tam kapasite hizmer verecektir.

Değerli konuklarımız,

Kurban bayramının 1.günü Çamlıca ve Florya tesislerimizin sırf kafeterya kısımları hizmet verecektir.

Bayramın 2.gününden itibaren tüm tesislerimiz tekrar tam kapasite hizmet vermeye devam edecektir.