Araba yayaya çarpıp devrildi: 1 meyyit, 3 yaralı
Otomobil yayaya çarpıp devrildi: 1 meyyit, 3 yaralı
ZONGULDAK – Zonguldak’ın Devrek ilçesinde yayaya çarpan araba denetimden çıkarak tarlaya devrildi. Kazada yaya öldü, araçta bulunan üç kişi ise yaralandı.
Edinilen bilgiye nazaran kaza Devrek ilçesine bağlı Çaydeğirmeni beldesinde yaşandı. Bir yakınlarının düğününe giden ve sel afeti nedeniyle geri dönen Muhammet K. yönetimindeki Nissan marka 34 BEH 770 plakalı araba, yolun karşısına geçmeye çalışan 55 yaşındaki Nazide Oruç’a çarptı. Araba çarpmanın tesiriyle 30 metreden mısır tarlasına yuvarlandı.
Kazada şoför Muhammet K. ile araçta bulunan Hüseyin K. ile Emine K. yaralandı. Yaralılar farklı hastanelere kaldırılırken olay yerinde birinci müdahalesi yapılan Nazide Oruç, kaldırıldığı Devrek Devlet Hastanesi’nde hayatını kaybetti.
Tedavi altına alınan yaralıların sıhhat durumlarının yeterli olduğu öğrenilirken karayolunda ulaşım denetimli sağlandı. Polis grupları bölgede güvenlik tedbiri aldı.