Alex de Souza'dan Fenerbahçe'nin yeni teknik yöneticisi İsmail Kartal'a dayanak: Bol baht dilerim hocam

Alex de Souza’dan Fenerbahçe’nin yeni teknik yöneticisi İsmail Kartal’a dayanak: Bol baht dilerim hocam

Fenerbahçe’de 3. İsmail Kartal devri resmen başladı. Sarı-lacivertlilerin yeni teknik yöneticisine, sarı-lacivertlilerin efsane ismi Alex de Souza da takviye verdi.

“BOL TALİH DİLERİM HOCAM”

Alex de Souza toplumsal medyadan yaptığı paylaşımda, “2023/24 döneminde bol talih dilerim hocam. Brezilya’dan sizi çokça destekliyorum.” sözlerini kullandı. Brezilyalı efsanenin bu paylaşımına sarı-lacivertli taraftarlardan yüzlerce yorum geldi. Taraftarlar Alex de Souza’ya “Seni de tekrar ortamızda görmek istiyoruz” biçiminde davette bulundu.

1 YILLIK KONTRAT İMZALANDI

Fenerbahçe, İsmail Kartal’ın ekibin başına getirildiğini Fenerbahçemize hem futbolcu hem de teknik yönetici olarak hizmet eden ve en güç devirlerde topluluğumuzun bir neferi olarak hiçbir sorumluluktan kaçınmayan İsmail Kartal Hocamız ile 2023-2024 dönemi için bir yıllık muahedeye varılmıştır. İsmail Kartal, Fenerbahçe mesleğini bu dönem yarışacağımız tüm kulvarlarda kupalar kazanarak taçlandırmak için, yine Çubuklu’nun başına geçiyor. Yuvana beğenilen geldin Fenerbahçe’nin neferi.” tabirleriyle duyurdu.

Alex de Souza’nın paylaşımı