Acun Ilıcalı, Ozan Tufan'ın yeni dönemde formasını giyeceği ekibin ismini verdi: Çok keyifli

Acun Ilıcalı, Ozan Tufan’ın yeni dönemde formasını giyeceği ekibin ismini verdi: Çok keyifli

Adı sık sık Beşiktaş ile anılan Ozan Tufan için Hull City’nin sahibi Acun Ilıcalı’dan açıklama geldi. Ilıcalı futbolcusunun ekipten ayrılmayacağını net bir biçimde tabir etti.

“OZAN TUFAN, HULL CITY’DE KALACAK”

Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada, “Beşiktaş, benim için çok pahalı bir topluluk. Pahası benim için her vakit büyüktür. Ozan Tufan da bedelli bir oyuncu. Olağan kaidelerde Beşiktaş’a giderdi. Ben o denli düşünüyorum. Ozan’a İngiltere’de hoş bir ortam sağladık. Taraftarlar ismine müzikler söylüyor. Premier Lig hayali de var. Buna konsantre. Husus Beşiktaş’ı tercih etmemesi değil, Türkiye’ye dönmek istemiyor. İngiltere’de çok memnun. Bu sene bizim için çok özel sene. Hocamızı çok seviyor. Ortalarında ağabey-kardeş ilgisi var. Hull City’de kalacak.” sözlerini kullandı.

“İLK GÖRÜŞECEĞİM KİŞİ SAYIN ALİ KOÇ OLUR”

İrfan Can Kahveci ile ilgilendikleri tezlerine ise Ilıcalı, “İrfan Can Kahveci’nin transferi gündemimizde yok. İrfan çok büyük bir yetenek, çok severim fakat şu anda bu türlü bir şey yok. Bu türlü bir durumda birinci görüşeceğim kişi sayın Ali Koç olur. Artık bu türlü bir durum kelam konusu değil.” dedi.