14 yaşındaki öğrencisini taciz ettiği öne sürülen tekvando hocasından skandal savunma: Uzunluk ve kilolarını ölçmek için fotoğrafı üstsüz çektim

14 yaşındaki öğrencisini taciz ettiği öne sürülen tekvando hocasından skandal savunma: Uzunluk ve kilolarını ölçmek için fotoğrafı üstsüz çektim

Ankara’nın Keçiören ilçesine bağlı Atapark Mahallesi’nde faaliyet gösteren spor salonunda tekvando kursuna başlayan 14 yaşındaki E.N.Y., tekvando antrenörü F.M.D.’nin üstsüz fotoğraflarını çekip tacizde bulunduğunu argüman ederek, ailesine durumu anlattı. E.N.Y.’nin ailesi ile spor salonundaki öbür öğrencilerin yakınları, dün akşam saatlerinde spor salonunu basıp, antrenörü darbetti.

ÖĞRENCİLERİN AİLELERİ SPOR SALONUNU BASTI

Kalabalık, F.M.D.’nin oğluna ilişkin spor salonunun camlarını kırıp, içeride eşyalara da ziyan verdi. Etraftakilerin ihbarı üzerine olay yerine polis grupları sevk edildi. Hafif yaralanan F.M.D. polis tarafından salondan çıkarılıp, hastanede tedavi edildikten sonra gözaltına alındı.

BOY VE KİLOLARINI ÖLÇMEK İÇİN ÜSTSÜZ FOTOĞRAF ÇEKMİŞ

Emniyette sorgusu süren antrenör F.M.D.’nin cep telefonuna incelenmek üzere el konuldu. F.M.D. birinci tabirinde öğrencinin üstsüz fotoğraflarını uzunluk ve kilo ölçümü yapmak için çektiğini ileri sürdü. Şüphelinin tehdit, hakaret, taksirle yaralama, açıktan hırsızlık, cinsel saldırı-şantaj, güç hırsızlığı, kastan yaralama üzere cürümlerden poliste 12 cürüm kaydının olduğu öğrenildi.

SPOR SALONU MÜHÜRLENDİ

Şüpheli, emniyetteki süreçlerinin akabinde adliyeye sevk edilecek. Öte yandan şüphelinin oğluna ilişkin olan olayın gerçekleştiği spor salonu da zabıta grupları tarafından mühürlendi.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Murat Bekmezci – Şimdiki