Yeni dönemin takımı şekillendi! Galatasaray'da 5 futbolcuyla yollar ayrılıyor

Yeni dönemin takımı şekillendi! Galatasaray’da 5 futbolcuyla yollar ayrılıyor

Spor Toto Muhteşem Lig’in önderi Galatasaray, hesaplarını şampiyonluk ve Şampiyonlar Ligi’ne nazaran yapıyor. Aslan, şampiyonluk gelirleri ve oyuncu satışlarıyla takımını daha da argümanlı bir duruma getirmek istiyor.

5 İSİM YOLCU

Sarı-Kırmızılılar’da önümüzdeki dönem Bafetimbi Gomis, Sam Adakugbe, Juan Mata, Emre Taşdemir ve Okan Kocuk ile yollar ayrılacak. Durumu belgisiz olan kimi isimler de var. Devre ortasında kiralanan Kaan Ayhan’ın durumu meçhul. Ulusal futbolcunun takımda tutulma ihtimali kuvvetli görülmüyor.

TEKLİF YAĞIYOR

Aslan’ın bu sezonki transferleri Lucas Torreira, Nicolo Zaniolo ve Sergio Oliveira’ya büyük bir ilgi var. Orta sahanın değişilmez ismi Torreira, İtalyan devlerinin markajında. Öte yandan Victor Nelsson ve Sacha Boey için de teklifler geliyor. Cim-Bom, eldeki bu yıldızları kadroda tutmanın hesaplarını yapıyor.

ICARDI VE RASHICA’DA SAVAŞ VAR

Tapuları diğer kulüplerde olan Mauro Icardi ve Milot Rashica’nın büsbütün Galatasaray’a kazandırılması için de çalışmalar sürüyor. Cim-Bom, iskeletini müdafaayı başarırsa desteklerini de o doğrultuda yapacak.