Ünlü modacı Zeynep Tunuslu, desteklediği ismi açıkladı: 60 yaşına kadar CHP'ye oy verdim lakin bu sene Tayyip Bey'e vereceğim

Ünlü modacı Zeynep Tunuslu, desteklediği ismi açıkladı: 60 yaşına kadar CHP’ye oy verdim lakin bu sene Tayyip Bey’e vereceğim

14 Mayıs’ta gerçekleşecek olan seçime sayılı saatler kala ünlü isimler de oyunun rengini aşikâr etmeye devam ediyor. Başarılı gazeteci ve modacı Zeynep Tunuslu da desteklediği ismi açıkladı.

“60 YAŞINA KADAR CHP’YE VERDİM LAKİN YARIN TAYYİP BEY’E VERECEĞİM”

Sonhavadis.com’a özel kısa bir görüntü yayınlayan Zeynep Tunuslu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı desteklediğini duyurarak “Arkadaşlar, yarın çok değerli bir gün. Biliyorsunuz seçim var. Ben 60 yaşına kadar her seçimde CHP’ye oy verdim, daima modum kırıldı. Bu sene kazananın yanındayım. Tayyip Bey’e vereceğim. Zira o kazanacak. Bari ben de sevineyim” dedi.

ZEYNEP TUNUSLU KİMDİR?

1967 yılında Ankara’da doğan Zeynep Tunuslu, Hacettepe Üniversitesi İngiliz filolojisi kısmında okumaya başlayan lakin 1980 Darbesi sonrası okulu bıraktı. Üniversite eğitimini yarıda bırakıp Milano’ya giden Tunuslu Türkiye’ye döndükten sonra dokuma kesiminde çalışmaya başladı. 1993 yılında Uzay Heparı ile evlenmesi ile gündeme geldi. Çiftin Uzay Kanat isimli bir oğulları oldu.1994 yılında Heparı’yı trafik kazasında kaybeden Tunuslu, 2003 yılında fotoğrafçı Ahmet Ağaoğlu ile nikah masasına oturdu lakin evliliği 8 ay sürdü. Tunuslu, 2011 yılında Survivor’da uğraş etti.