Tansiyonun yükseldiği Survivor'da yarışmacılar birbirine girdi, sunucu Murat Ceylan üzücü azarladı

Tansiyonun yükseldiği Survivor’da yarışmacılar birbirine girdi, sunucu Murat Ceylan üzücü azarladı

TV8 ekranlarının büyük bir ilgiyle izlenen müsabakası Survivor 2023, dün akşam yeni kısmıyla ekrana geldi. Dokunulmazlık oyununda ise yarışmacılar ortasında gergin anlar yaşanınca sunucu Murat Ceylan devreye girdi.

“AĞZINIZDAN ÇIKANI KULAĞINIZ DUYUYOR MU?”

Yarışmacılardan Ertuğ, Kürşat ve Nefise 15 Mayıs akşamı yaşanan haftanın son dokunulmazlık oyununda laf dalaşına girdi. Gerginliğin tırmandığını ve yarışmacıların sakinleşmediğini gören Murat Ceylan, “Arkadaşlar siz ne yapıyorsunuz, ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu? Oyun sonunda Cansu’nun bir itirazı vardı kameralara bakmaya gittim siz ne yapıyorsunuz” diyerek yarışmacıların yanına yanlışsız ilerledi. Buna karşılık Ertuğ, “Duyuyor, duyuyor” dedi.

“AĞZA ALINMAYACAK KELAMLAR DUYMAYA BAŞLADIM”

Sözlerine devam eden Murat Ceylan, “Ben burada oyun sonunda Cansu bir itirazda bulundu, onun imgelerine bakmaya gittim, burada ağza alınmayacak kelamlar duymaya başladım!” diyerek yarışmacıları azarladı. Gerginliği başlatan Kürşat ise Murat Ceylan’a karşılık vererek olayın nasıl başladığını anlattı.

“RAKİBİNE BU TÜRLÜ BİR SÖZ SÖYLEMENİ KABUL ETMİYORUM”

Bunun üzerine Murat Ceylan “Ben burada senin yarışmacıma …. demeni kabul etmiyorum. Kimse sana da bu türlü bir küfürde bulunamaz. Makûs kelamı de kimse sana benim önümde söyleyemez! Bak senin için de birebiri geçerli. Sen rahatsızlık duymayabilirsin, sana söylenebilir üzere görebilirsin bu kelimeyi. Ben senin için de kimsenin söylemesini kabul etmiyorum. Senin de rakibine bu türlü bir söz söylemeni kabul etmiyorum” sözlerini kullandı.

“BUNLARI KURULDA KONUŞACAĞIZ”

Gerginliğin devam ettiğini gören Ceylan, kelamlarına şöyle devam etti: “Böyle olmaz arkadaşlar, anlaşamıyorsunuz. Bunları kurulda konuşacağız! Bu olağan bir durum değil. Ben burada hiç bir yarışmacımızın birbirine makus kelam söylemesini kabul etmiyorum. Bu türlü bir hak yok.

Konseyde tekrar gündeme gelen bahis hakkında Kürşat kullandığı söz için özür diledi.