Taksicinin ahlaksızlığı kamerada! Yolcu o anda kayda girince hali bir anda değişti

Taksicinin ahlaksızlığı kamerada! Yolcu o anda kayda girince hali bir anda değişti

İstanbul Küçükçekmece‘de argümana nazaran bir taksici, yolcuyu gitmek istediği adres yerine otobüs durağına bırakmak isteyince tartışma çıktı. İkili ortasındaki tartışma ve taksicinin polisin ‘Dur’ ihtarına uymadığı anlar cep teleofnu kamerasına yansıdı.

VATANDAŞ SEFAKÖY’E GİTMEK İSTEDİ

Dün öğlen saatlerinde D-100 Karayolu Küçükçekmece mevkiinde meydana gelen olayda argümana nazaran bir kişi, 34 TJN 99 plakalı taksiye binerek Sefaköy’de bir adrese gitmek istedi.

ARALARINDA TARTIŞMA ÇIKTI

Taksici, Beylikdüzü istikametine gideceğini söyleyerek müşteriyi otobüs durağına bırakacağını belirtti. Bunun üzerine ikili ortasında tartışma çıktı. Müşterinin ‘Dur diyorum sana’ kelamlarına karşın durmayan taksi sürücüsü “Seni Sefaköy’e götürüyorum” diye karşılık verdi.

POLİSİN “DUR” İHTARINA UYMADI

Müşteri teze nazaran yol kenarındaki polislere şikayette bulundu. Ama taksi sürücüsü polisin ‘Dur’ ihtarına uymayarak yoluna devam etti. Müşterinin “Polisten niçin kaçıyorsun?” sorusuna bir sefer daha “Sefaköy’e götürüyorum seni” diye karşılık veren sürücü taksiyi sürmeye devam etti. Tartışma sonucu taksici, müşteriyi istediği adrese bıraktı. Yaşananlar müşterinin cep telefonu kamerasına yansıdı.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Yeni