Seçim gecesi İmamoğlu ve Yavaş'a ne yaptı? Tuncay Özkan hakkında çok konuşulacak kelamlar

Seçim gecesi İmamoğlu ve Yavaş’a ne yaptı? Tuncay Özkan hakkında çok konuşulacak kelamlar

Seçim gecesi CHP içerisinde yaşananlarla ilgili toplumsal medya hesabından bir görüntü paylaşan gazeteci Bahar Feyzan, Tuncay Özkan hakkında tartışma yaratacak kelamlar sarf etti.

“ÖZKAN OLDUĞU SÜRECE ERDOĞAN 5 SEÇİM DAHA KAZANIR”

CHP’de Bilgi ve Bağlantı Teknolojilerinden Sorumlu Genel Lider Yardımcısı Onursal Adıgüzel’in misyondan alınmasının kâfi olmadığına vurgu yapan Feyzan, “Onursal Adıgüzel gitti fakat CHP’den Tuncay Özkan gitmeden CHP seçim kazanamaz. Erdoğan’ın ömrü kâfi mi bilemem ancak Tuncay Özkan’ın olduğu CHP’de, Erdoğan 5 seçim daha kazanır. Hatta ömrü yeterse 10 seçim daha kazanır. Partiyi avucunun içine almış, medyasını da kurmuş. Partide hiç kimsenin gözünü açtırmıyor, sesini çıkaran olursa fişini çekiyor. Kemal Beyefendisi de kendi yönettiğini düşünüyor” dedi.

“BAŞKANLARA HÜRMETİMDEN ANLATMAYACAĞIM”

Açıklamasının devamında o gece Özkan’ın Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş’la da sorun yaşadığını tabir eden Feyzan, “Dün akşam belediye liderlerine anlattığı şeyi buradan anlatmayacağım zira ayıp olur. Mansur Beyefendi ve Ekrem Beyefendiye duyduğum hürmetten ötürü anlatmayacağım” formunda konuştu.