Samar Dadgar gebe mi? Özcan Deniz baba mı olacak?

Samar Dadgar gebe mi? Özcan Deniz baba mı olacak?

Samar Dadgar gebe mi? Özcan Deniz baba mı olacak? soruları gündemde yer aldı. Bir çocuğunun annesi Feyza Aktan ile evliliği olaylı bir formda biten 51 yaşındaki müzikçi ve oyuncu Özcan Deniz, ocak ayında modacı sevgilisi Samar Dadgar ile nikah masasına oturdu. Toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımın akabinde ise Samar Dadgar gebe mi? Özcan Deniz baba mı olacak? soruları gündeme geldi.

SAMAR DADGAR GEBE Mİ?

Ocak ayında Özcan Deniz ile nikah masasına oturan modacı Samar Dadgar’ın eşiyle yaptığı paylaşıma çocuklu aile emojisi koyması akıllara hamilelik tezini getirdi. Çift, bebek savıyla ilgili şimdi bir açıklama yapmadı.

SESSİZ KALDILAR

Yoğun iş temposuna orta veren çift, tatil yapmak için soluğu Çeşme’de aldı. Hoş havanın tadına çıkaran Deniz ve eşi, plajda romantik pozlar vermeyi ihmal etmedi. Instagram hesabını faal formda kullanan Dadgar, Deniz’i öptüğü bir fotoğrafı paylaşarak çocuklu aile ve oyuncak emojileri koydu. Ünlü modacının paylaşımı akıllara hamilelik tezini getirse de çiftten hususla ilgili bir açıklama gelmedi.

Ocak ayında sessiz sedasız evlenen ikilinin bebek beklediği sav edilmiş, çift de kısa müddet içinde yalanlamıştı.