Milli Eğitim Müdürlüğü ile Yeşilay Isparta Şubesi işbirliğinde uygulanan ‘Beni Dinlermisiniz’ adlı proje kapsamında 4.sınıflarda okuyan 3500 öğrenci anne ve babasına teknoloji, sigara, alkol ve diğer bağımlılıklarla ilgili mektup yazdı, iletişim sponsorları aracılığıyla mektuplar PTT aracılığıyla evlere postalandı.

 

Yeşilay Isparta Şubesi ve Milli Eğîtim Müdürlüğü, il merkezi ve köylerdeki 4. Sınıf öğrencilerine yönelik Ödüllü Mektup Projesi başlattı. Teknoloji, sigara, alkol ve diğer bağımlılıklarla mücadeleyi ve toplumsal farkındalığı hedefleyen proje kapsamında 4. Sınıf öğrenciler anne, baba ya da kardeşlerine mektup yazıp, gönderdi.  Öğrencilerin kaleme aldığı mektuplar İletişim sponsorluğu yapan AK Parti Belediye Başkan Adayı İşadamı Şükrü Başdeğirmen ile IYAŞ Park AVM’nin sponsorluğunda PTT’nin aracılığıyla ev aderslerine postalandı.

Proje kapsamında Yedişehitler İlkokulu’nda mektup gönderme etkinliği düzenlendi. Törene Vali Yardımcısı Hakan Kubalı, Milli Eğitim Müdürü Ahmet Yıldırım, Yeşilay Şube Başkanı Muhammed Uyar ile iletişim sponsoru AK Parti Belediye Başkan Adayı İşadamı Şükrü Başdeğirmen ile IYAŞ Park AVM yöneticisi Nurgül Çalışkan katıldı.

Yedişehitler İlkokulu 4.sınıf öğrencileri daha önceden yazdıkları mektupları PTT tarafından getirilen seyyar posta kutusuna attılar. PTT, Isparta’daki 3500 mektubu önümüzdeki günlerde dağıtmaya başlayacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz