Mevzu tekrar futbola geldi! Voleybol şampiyonluğu sonrası konuşan Ali Koç'tan zehir zemberek kelamlar

Mevzu tekrar futbola geldi! Voleybol şampiyonluğu sonrası konuşan Ali Koç’tan zehir zemberek kelamlar

Süper Lig devi Fenerbahçe’nin Lideri Ali Koç, bayan voleybol grubunun Sultanlar Ligi’nde şampiyon olmasının akabinde açıklamalarda bulundu.

“FUTBOLDA MUVAFFAKİYET GELSE BİR MANASI OLACAK”

Futbol ekibinde da muvaffakiyet gelmesi gerektiğini belirten Koç, “Fenerbahçe’nin kızları, Atatürk’ün kızları… Bu kupayı kazanmaları çok kıymetliydi bizi için. Bayan basket de oldu, bayan voleybol da oldu. Voleybolda bu dönem birinci kupamızı 29 Ekim’de almıştık. Futbolda muvaffakiyet gelse bütün bunların bir manası olacak” dedi.

“TÜRKİYE’DE SPORUN ÖNDE GELEN 3 KULÜBÜ VARDIR”

Kendilerine yatırım yapılmadığını da belirten lider, “Bizim uğraş ettiğimiz gruplara bakın. Olağanda Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe’ye sporu geliştirme misyonu verilmiş. Voleybolda VakıfBank’ın salonuna bakın, ne kadar hoş. Yatırım yapmadılar, devlet yardımı ile yapıldı. Türkiye’de sporun önde gelen 3 büyük kulübü vardır ve taşıyıcı kulüpler bunlardır” tabirlerini kullandı.

“HAKEM YANLIŞLARINA BİR BAKIN”

Fenerbahçe aleyhine yanılgı yapıldığını da söyleyen Ali koç, “Futbolda da Dünya Kupası ortasına kadar çok uygunduk. Muvaffakiyet gelmiyor ancak yapılan hakem kusurlarına bir bakın, aleyhine yanılgı yapılan taraf daima biz oluyoruz. Bu kısmet elbette bir yerde dönecektir, hayırlısı” açıklamalarını yaptı.