MasterChef All Star'da İbrahim'in yanılgısı Mehmet Yalçınkaya'yı çıldırttı: Şımarıklık var, kendinize gelin

MasterChef All Star’da İbrahim’in yanılgısı Mehmet Yalçınkaya’yı çıldırttı: Şımarıklık var, kendinize gelin

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef All Star dün akşam yeni kısmıyla ekrana geldi. Ana takım seçmelerinin devam ettiği MasterChef’te İbrahim’in hem tabağında kasnak unuttuğunu hem de yasak olmasına karşın tadım yaptığını gören şef Mehmet Yalçınkaya “Kendinize gelin, sıkıldık” diyerek reaksiyon gösterdi.

TABAĞI DEĞERLENDİRMEYE ALINMADI

İlk cinste başarılı olarak ikinci cinse kalan yarışmacılardan İbrahim, şeflerin isteği üzerine erik ve bal kullanarak yemek yaptı. İbrahim mühletin sonunda yasak olmasına karşın tabağında kasnak unuttu. Heyet üyelerinden şef Mehmet Yalçınkaya, tabağı değerlendirmeye almayacaklarını söyleyerek “İbrahim’in başına şanssız bir olay geldi. Bu MasterChef’te 2 ya da 3 defa karşılaştığımız olay. Kurallar gereği içinde kasnak unutulan hiçbir tabağı değerlendirmeye almıyoruz. Senin tabağını da değerlendirmeye almayacağız” dedi.

Hatasını bilen İbrahim de “Benim için büyük bir küsurdu. O an öteki şeylere odaklanınca kasnağı unuttum. Tahminen de MasterChef’te yaptığım en uygun tabaklardan biriydi fakat tadına bile bakılmadı” halinde konuştu.

“ŞIMARIKLIK VAR, KENDİNİZE GELİN”

İbrahim’in daha sonra tabağının tadına baktığını gören Yalçınkaya “Tabak müddet bitimine kadar sizde, müddet bittikten sonraki tadım basamağında da bizde. Önemli bir şımarıklık var. Kasnağı unutuyorsun, tabağı yiyorsun… Arkadaşlar kendinize gelin, sahiden sıkıldık” diyerek reaksiyon gösterdi.