Manisa BBSK, Galatasaray'a konuk olacak

Manisa BBSK, Galatasaray’a konuk olacak

Manisa Büyükşehir Belediyespor Basketbol Grubu, tarihinde birinci sefer uğraş ettiği Türkiye Sigorta Basketbol Üstün Ligi’nde (BSL) olağan dönemde son haftaya girilirken, play-off yolunda kıymetli bir virajı dönecek. Potanın Tarzanları, ligin 30. haftasında 20 Mayıs Cumartesi günü saat 15.30’da Galatasaray Nef’e konuk olacak.

Türkiye Sigorta Basketbol Harika Ligi’nde (BSL) olağan dönemde artık son haftaya giriliyor. Potanın Tarzanları da ligin 30. haftasında Galatasaray’ın konuğu olacak. Müsabaka 20 Mayıs Cumartesi günü 15.30’da Sinan Fazilet Spor Salonu’nda oynanacak. Bu hafta sonu Ayos Konyaspor’u 91-87 mağlup eden Potanın Tarzanları, salı günü idmanlara başlayacak.

“Sonuç her ne olursa olsun ortaya koyduğumuz gayret bizim için çok önemli”

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Lideri Bora Çaylan, “Uzun bir lig maratonunun akabinde artık olağan dönemde son haftaya girildi. Uygun başlayamadığımız dönemde yeni hocamız Hakan Demir idaresinde aldığımız galibiyetler ile play-off potasına girdik. Öncelikle rakibimiz Galatasaray’ı yenmemiz gerekiyor. Akabinde Bahçeşehir Koleji ve Büyükçekmece’nin mağlup olmasını bekleyeceğiz. İmkansız diye bir şey olmadığını dönemin geri kalan kısmında gösterdik. Sonuç her ne olursa olsun ortaya koyduğumuz uğraş bizim için çok değerli. Biz, hiçbir ekibe karşı geri adım atmıyoruz ve her maçımızı kazanmak için alana çıkıyoruz” dedi. – MANİSA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Spor