Mahsun Kırmızıgül ve Gülşah Saraçoğlu kuliste öpüştü mü? Menajerden jet yalanlama geldi

Mahsun Kırmızıgül ve Gülşah Saraçoğlu kuliste öpüştü mü? Menajerden jet yalanlama geldi

Birçok ünlü ismin sahne kıyafetlerini tasarlayan ve birebir vakitte birçok moda yarışında heyet üyeliği yapan Gülşah Saraçoğlu ile müzikçi Mahsun Kırmızıgül‘ün yakınlaştığı argüman edildi. İkilinin kuliste öpüştüğü de sav edilince yanıt gecikmedi.

“MASA BAŞINDA YAPILAN İFTİRA HABERİ İÇİN TÜREL SÜREÇ BAŞLATACAĞIZ”

Mahsun Kırmızıgül‘ün menajeri Yusuf Kırmızıgül, çıkan aşk argümanının akabinde yaptığı açıklamada “Sanatçımız Mahsun Kırmızıgül hakkında yapılan temelsiz ve palavra haberleri esefle kınıyoruz. Bu haberlerin perde gerisini biliyoruz. Mahsun Kırmızıgül, sanat hayatı boyunca sevenleriyle ve kendisini izlemeye gelenlerle sıcak bir irtibat kurmuş ve menajerlerinin, takımının de yanında olduğu kulisinde kendisini ziyaret etmek isteyen herkesi ağırlamıştır. Bu haberler hem sanatçımıza hem de kendisini dinlemeye gelen insanlara büyük bir hakarettir. Masa başı yapılan iftira haberleriyle ilgili olarak hukuksal süreci başlatacağımızı kamuoyunun bilgisine sunarız” tabirlerini kullandı.

Gülşah Saraçoğlu ise hakkında argümanlara karşılık vermedi.

DEPREMZEDELER İÇİN SEFERBER OLMUŞTU

Şarkıcılığın yanı sıra direktör kimliğiyle de tanınan Mahsun Kırmızıgül son olarak İtibar Sorunu sinemasını izleyicilerin beğenisine sunmuştu. 6 Şubat’ta merkez üssü Kahramanmaraş’ta meydana gelen 2 büyük sarsıntının akabinde harekete geçen Kırmızıgül, haftalarca afet bölgelerinde kalarak depremzedelere yardım ulaştırmıştı.