Karabağlar Aqua Hayat Yüzme Havuzları ağır ilgi görüyor

Karabağlar Aqua Hayat Yüzme Havuzları ağır ilgi görüyor

Karabağlar Belediyesi‘nin, yalnızca geçen yaz 55 bin kişinin yararlandığı Aqua Ömür Yüzme Havuzları ve kafeteryası, bu yıl da ağır ilgi görüyor. Baştan sona bakımdan geçirildikten sonra geçen haftalarda dönem açılışı yapan tesisi bu bayram tatilinde çok sayıda kişinin ziyaret etmesi bekleniyor.

Haftanın 7 günü 10.00-18.00 saatleri ortasında hizmet veren tesiste, farklı büyüklüklerde yüzme havuzları, çocuk oyun havuzu, kaydıraklar bulunuyor. Kafeteryada da fast food, gözleme, ızgara, makarna, salata çeşitleri, serpme kahvaltı, sıcak ve soğuk içecekler sunuluyor. Ayrıyeten havuz kısmına kontağı olan Gemi Restoranda da hizmet veriliyor.

Aqua Hayat giriş fiyatı kişi başı bu yıl 250 lira olarak belirlendi. Ayrıyeten aileleriyle birlikte olmak şartıyla 6 yaşına kadar 2 çocuk fiyatsız, 7-12 yaş ortası çocuklar ise yüzde 50 indirimli yararlanacak. Şehit ve gazilerimizin 1. derece yakınlarıyla gazilerimize, engelli vatandaşlarımıza da yüzde 50 indirim uygulanıyor.

Abonelik sistemi de bulunan tesisle ilgili detaylı bilgi almak ve rezervasyon yapmak isteyen vatandaşlar 0 532 015 02 20 numaralı telefonu arayabilecek.

Karabağlar Belediye Lideri Muhittin Selvitopu, kent merkezinde olması ve sunulan imkanlar nedeniyle bilhassa ailelerin Aqua Hayat’ı tercih ettiğini hatırlattı. Havuzların bayramlarda dolup taştığını belirten Lider Selvitopu, tüm konuklara gönüllerince eğlenip âlâ vakit geçirecekleri bir tatil süreci diledi.

Kaynak: ANKA / Hayat