‘O Sene, Bu Sene’ sloganıyla lige başlayan ve o dönem Isparta Belediye Başkanlığı’nı düşünen Ali Bolat’ın başkanlığını aldığı Isparta Davrazspor, devre arasında Teknik Direktör Hakan Şimşek’in ayrılması ile başlayan süreç, ikinci yarının ilk maçında 1-0’lık Aydın Sökespor mağlubiyetiyle başladı.

Futbolcuların paralarının ödenmemesini gerekçe göstererek görevinden istifa ettiği öne sürülen Hakan Şimşek’in takımın başında bulunmadığı Aydın Sökespor karşısında gol pozisyonuna girmekte zorlanan ve rakibine 1-0 boyun eğen Isparta Davrazspor’da önümüzdeki günlerin sancılı olacağı konuşuluyor. Belediye Başkan adaylığı açıklanmayan Ali Bolat’ın takımı boşladığı, escort mersin aksine mevcut belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın’ın maçlara gelmeye başladığı bu günlerde bakalım seçimlerden sonra Isparta Davrazspor’un akıbeti şimdiden merak ediliyor.

Geçtiğimiz sezondan bu yana maçlara gelmeyen Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, artık Isparta Davrazspor’un maçlarını takip etmeye başladı. Umarız gerçekten takıma gönül verdiği içindir. Aksi halde seçim aracı olarak değerlendiriliyorsa yine yazık olacak Isparta Davrazspor’a

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz