Edirne Vali Vekili Sıdkı Zehin'den Kurban Bayramı Kutlama Bildirisi

Edirne Vali Vekili Sıdkı Zehin’den Kurban Bayramı Kutlama Bildirisi

Edirne Vali Vekili Sıdkı Zehin, Kurban Bayramı hasebiyle kutlama bildirisi yayımladı.

Zehin, bayramların sevme ve sevindirme günleri olduğunu belirtti.

Herkesin bayram sevincini sevdikleriyle bir ortada yaşamasını dileyen Zehin, “Bayram münasebetiyle, başta yakınlarımız olmak üzere büyüklerimizin, komşularımızın, dostlarımızın, kimsesiz ve muhtaçlık sahibi vatandaşlarımızın gönlünü alma çabasında olalım. Kapısını çalacak elleri gözleyenlerden tebessümümüzü esirgemeyelim.” tabirlerini kullandı.

Bayramın huzur ve inanç içerisinde idrak edilmesi için kentte gerekli önlemlerin alındığını belirten Zehin, bayram tatili boyunca vazifeli güvenlik güçleri, sıhhat grupları ve kamuya hizmet eden çalışanların bayramını kutladı.

Bayram ziyareti ve tatil gayesiyle yola çıkacakların emniyet kemeri kullanımı olmak üzere tüm trafik kurallarına titizlikte riayet etmeleri gerektiğini belirten Zehin, şunları kaydetti:

“Bu his ve fikirlerle Kurban Bayramının aziz milletimize sıhhat, huzur ve memnunluk getirmesini diliyorum. Şehit yakınları ve gazilerimiz başta olmak üzere tüm kamu vazifelisi arkadaşlarımın, sivil toplum kuruluşları, basın mensuplarımızın ve tüm Edirneli hemşerilerimizin bayramını kutlar, sevgi ve selamlarımı sunarım.”

Kaynak: AA / Cihan Demirci – Yeni