E-ticaret platformu Hepsiburada, The One Awards-Bütünleşik Pazarlama Ödülleri’nde, 2018’in en itibarlı e-ticaret markası ödülünün sahibi oldu.

MARKALAR HALK JÜRİSİ TARAFINDAN DEĞERLENDİRİLDİ

Akademetre’nin gerçekleştirdiği ve 50’den fazla kategori üzerinden değerlendirilen ‘İtibar ve Marka Değer Performans Ölçümü’ araştırmasının neticelerine yüz yüze müzakerelerle erişildi. Araştırmaya Türkiye’yi temsilen İstanbul, Ankara, Bursa, Erzurum, İzmir, Balıkesir, Adana, Samsun, Kayseri, Trabzon, Gaziantep ve Malatya şehirlerinden bin 200 kişi katıldı.

“HAYATI KOLAYLAŞTIRACAK HİZMETLER SUNMAYI SÜRDÜRECEĞİZ”

Bu ehemmiyetli araştırmada, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da yılın en itibarlı e-ticaret markası seçilmekten büyük mutluluk duyuyoruz” diyen Hepsiburada yerine merasime katılan Müessesesel İletişim ve İlişkiler Grup Başkanı Koray Öztürkler,sivas escort “Hepsiburada olarak müşterilerimiz ve içinde bulunduğumuz ekosistemin gelişimi için çalışmalarımızı var gücümüzle sürdürmeye devam ediyoruz. Tüm hizmet ve projelerimizde müşterilerimizi odak noktasında tutmaya devam edecek ve onların hayatını kolaylaştıracak hizmetler ve teknolojiler sunmayı sürdüreceğiz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz