Cipin pastaneye daldığı an güvenlik kamerasında! Ortalık savaş alanına döndü

Cipin pastaneye daldığı an güvenlik kamerasında! Ortalık savaş alanına döndü

İstanbul Çekmeköy’de fren yerine gaza basınca pastaneye giren cipin karıştığı kaza ile ilgili imajlar ortaya çıktı. Pastanenin bahçesinde oturanların aracın altında kalmaktan kıl hissesi kurtulduğu görülüyor. Pastanede alışveriş yapanlar da büyük panik yaşıyor.

SÜRÜCÜ İLE PASTANEDEKİ 4 KİŞİ HAFİF YARALANDI

Kaza, 16 Haziran Cuma günü Mimar Sinan Mahallesi Çavuşbaşı Caddesi üzerinde meydana geldi. Evrin Ergen cipi ile yol kenarına yanaştığı sırada fren yerine gaza basınca kaldırımı aşarak pastaneye daldı. Kazada şoför ile pastanedeki 4 kişi hafif yaralandı. Kaza ile ilgili güvenlik kamerası kayıtlarına yansıyan yeni manzaralar ortaya çıktı.

CİPİN ALTINDA KALMAKTAN KIL HİSSESİ KURTULDULAR

Görüntülerde pastanenin ön kısmında masada oturan 2 kişi görülürken, bu sırada pastaneye gerçek giren cip yanlarından geçiyor. Cipin altında kalmaktan kurtulan iki kişinin şaşkınlığı imgelere yansıyor. Pastanede alışveriş yapanlar da büyük panik yaşıyor.

“EN BÜYÜK TALİHİMİZ BURANIN BOŞ OLMASIYDI”

Kazayı anlatan pastanenin sahibi Ensar Demirci, “Kıl hissesi ufak tefek sıyrıklarla kurtardık. 10-15 dakika öncesinde buralarda masalar daima doluydu. En büyük talihimiz buranın boşalmış olmasıydı. İçeride iki müşteri vardı, onlar da ufak tefek sıyrıklarla atlattı” dedi.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Yeni