Beşiktaş Erkek Basketbol Ekibi’nin yeni transferleri için imza merasimi düzenlendi
Beşiktaş Erkek Basketbol Ekibi’nin yeni transferleri için imza merasimi yapıldı.< Beşiktaş Stadyumu’nda gerçekleşen imza merasimine; Basketbol Şube ve Akatlar Spor Kompleksi Tesisinden Sorumlu İdare Konseyi Üyesi Umut Tahir Güneş, Mal ve Hizmet Satın Alma ve Dijital Projelerin Geliştirilmesinden Sorumlu İdare Konseyi Üyesi İbrahim Kemal Barış Dillioğlu, Erkek Basketbol Kadrosu Genel Menajeri Nedim Yücel ve Erkek Basketbol Grubu Başantrenörü Dusan Alimpijevic ve Erkek Basketbol Kadrosunun yeni transferlerinden Egehan Arna, Yiğit Aslan ve Berkan Durmaz katıldı.