Bayanları darbetti, kendisine müdahale edenleri de otomobille ezdi! Dehşet anları kamerada

Bayanları darbetti, kendisine müdahale edenleri de otomobille ezdi! Dehşet anları kamerada

İstanbul Beyoğlu’nda bir akaryakıt istasyonunda bayanları darbeden bireyler, kendilerine müdahale edenlere araba ile çarptı. Dehşet anları cep telefonu ile görüntülendi.

BİRBİRLERİNE GİRDİLER

Piyalepaşa Bulvarı üzerinde bulunan bir akaryakıt istasyonunda geçtiğimiz cuma günü gece saatlerinde teze nazaran Ömer Furkan Karabaş ve arkadaşları motosikletlerine yakıt almak için istasyona geldi. Bu sırada iki bayanın iki kişi tarafından darbedildiğini gören Karabaş ve arkadaşları olaya müdahale etti. Bir mühlet sonra bayanları darbedenler ile Ömer Furkan Karabaş ve arkadaşları hengame etmeye başladı.

ARABAYLA ÇARPIP KAÇTILAR

Kadınları darp eden iki kişi bayanlar ile birlikte arabaya binip olay yerinde kaçmaya başladı. Kısa mühlet sonra olay yerine dönen şahıslar hengame ettikleri kümenin üzerine arabası sürdü ve araba süratle Muhammed Faruk’a çarptı. Çarpmanın tesiri ile havaya fırlayan Muhammed Faruk park halindeki arabaya de çarparak yere düşüp yaralandı. Saldırganlar araba ile süratle olay yerinden kaçarken etraftakiler çabucak yaralanan kişinin yardımına koştu. İhbar üzerine olay yerine sıhhat ve polis grupları sevk edildi. Yaralı, ambulans ile hastaneye kaldırılırken polis takımları araba ile çarpıp kaçan şahısları yakalamak için çalışma başlattı.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Yeni