Bayanı tekraren bıçaklayarak öldürdü, "Uyuşturucu almıştım, hatırlamıyorum" dedi

Bayanı tekraren bıçaklayarak öldürdü, “Uyuşturucu almıştım, hatırlamıyorum” dedi

Kırşehir‘de Ankara Caddesi’ndeki Ünal Apartmanı’nda ikamet eden G.T.’ye ulaşamayan yakınları durumu yetkililere bildirdi. İhbarın akabinde ikamete giren polis ve sıhhat takımları bayanın çeşitli yerlerinden bıçaklanarak hayatını kaybettiğini belirledi.

TUTUKLANDI

G.T.’nin cansız vücudu incelemelerin akabinde Kırşehir Eğitim Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı. Kırşehir Emniyet Müdürlüğü takımları olaya karışanların yakalanması için çalışma başlattı. Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Ofis grupları tarafından yapılan 10 saatlik kamera kaydı incelemesi sonrası yakalanan ve hatasını itiraf eden katil zanlısı Y.Y. (21); çıkarıldığı isimli mercilerce tutuklanarak cezaevine gönderildi.

“HATIRLAMIYORUM”

Emniyette verdiği tabirinde zanlı; G.T. ile birkaç defa görüştüğünü olay günü de birlikte uyuşturucu husus kullandıklarını ve kendine saldıran maktulden kurtulmak için bıçak kullandığını ve gece yaşananları hatırlamadığını ileri sürdü. Girdiği meskende kayıt aygıtını fark eden Y.Y.’nin öldürme aksiyonunu gerçekleştirdikten sonra kayıt aygıtını da suya atarak kaçtığı da polis tarafından tespit edildi.

Öte yandan G.T.’nin cenazesi; otopsinin akabinde Mucur ilçesinde toprağa verildi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Enderhan Öz – Yeni