Bağ teklifini reddetti! Tehdit edilince erkek arkadaşının cinsel organını kesti

Bağ teklifini reddetti! Tehdit edilince erkek arkadaşının cinsel organını kesti

Endonezya’da bir adam, kız arkadaşı ile cinsel bağa girmek istedi. Adam teklifini reddeden sevgilisini, çektikleri cinsel içerikli görüntüleri yayınlamakla tehdit etti. Duruma sonlanan kız, adamın cinsel organını kesti.

CİNSEL BAĞ GÖRÜNTÜLERİYLE TEHDİT ETTİ

Olay, Kuzey Sumatra’nın Sibolga kentinde bir otelde gerçekleşti. Sibolga Polis Şefi, 28 yaşındaki mağdurun, 7 aydır birliktelik yaşadığı kız arkadaşından cinsel bağlantı istediğini, fakat bayanın bunu reddettiğini belirtti. Sibolga açıklamasında “Mağdur, zanlının kendisiyle cinsel münasebete girmesini istedi. Lakin zanlı, mağdurun daha evvelki kelamlarından ötürü kırıldığı için bu teklifi reddetti. Zanlı, cinsel alaka görüntülerini yaymakla tehdit eden mağdura saldırdı” sözünü kullandı.

CİNSEL ORGANINI KESTİ

Mağdur, cinsel münasebet görüntüsünü yaymakla tehdit ettikten sonra, tartışma hengameye döndü ve bayan bir bıçak kaparak adamın cinsel organını kesti.

ADAM AĞIR BAKIMDA

Aldığı yarayla çok kan kaybeden adam sıhhat vazifelileri tarafından hastaneye kaldırıldı. Adamın şu anda ağır bakımda olduğu bildirildi. Cinsel organın tekrar dikilebileceği ya da adamın bir daha cinsel ilgiye girebileceği şimdi muhakkak değil. Öte yandan polis, kız arkadaşın tutuklandığını doğruladı.