Arda Güler hangi kadroya gidecek, Fenerbahçe'den ayrıldı mı? Arda Güle Sevilla'ya mı transfer oldu?

Arda Güler hangi kadroya gidecek, Fenerbahçe’den ayrıldı mı? Arda Güle Sevilla’ya mı transfer oldu?

Arda Güler hangi kadroya gidecek, Fenerbahçe’den ayrıldı mı? Arda Güle Sevilla’ya mı transfer oldu? araştırılıyor. Fenerbahçe’nin yıldızı Arda Güler‘in yeni adresi merak ediliyor. Arda Güler hangi ekibe gidecek, Fenerbahçe’den ayrıldı mı? Arda Güle Sevilla’ya mı transfer oldu? soruları gündeme geliyor. Arda Güler hangi ekibe gidecek, Fenerbahçe’den ayrıldı mı? Arda Güle Sevilla’ya mı transfer oldu? Ayrıntılar haberimizdedir…

ARDA GÜLER HANGİ EKİBE GİDECEK?

Mundo Deportivo’da yer alan habere nazaran, Arda Güler, tercihini Sevilla’dan yana kullandı. Haberde Benfica, Barcelona ve Real Madrid’in de yakından ilgilendiği genç yıldızı, Sevilla’nın ikna ettiği belirtildi.

Sevilla’nın Arda Güler’in 17.5 milyon euroluk hür kalma bedelinin dışında futbolcuya da ödeyeceği fiyatla birlikte maddi olarak zahmet yaşama ihtimali bulunuyor. İspanyol takımının bu nedenle Bono, Ocampos ve Acuna üzere isimlerin satışına müsaade verilebileceği konuşuluyor.

ARDA GÜLER FENERBAHÇE’DEN AYRILDI MI?

Fenerbahçe’nin yıldızı Arda Güler’in yeni adresinin Sevilla olduğu argüman edildi. İspanyol basınından Mundo Deportivo, genç yıldızın Sevilla’yı seçtiğini ve resmi imzaların atılmasının an sorunu olduğunu yazdı.

ARDA GÜLE SEVILLA’YA MI TRANSFER OLDU?

Transferin beğenilen ismi Arda Güler için İspanyol basınından çok konuşulacak bir argüman ortaya atıldı. Real Madrid ve Barcelona’nın da peşinde olduğu futbolcunun Sevilla’yı seçtiği öne sürüldü.