Arapgir Fotoğraf Tepesi Başladı
Arapgir fotoğraf tepesi başladı
MALATYA – Malatya’da Arapgir belediyesi ile Fotoğraf Kolektifi Kulübü tarafından organize edilen fotoğraf doruğu start aldı.
Malatya’nın Arapgir ilçesinde düzenlenen ve üç gün sürecek olan fotoğraf doruğu Koru Mahallesi’nde başladı.
Aralarında akademisyen ve gazetecilerinde bulunduğu çok sayıda fotoğrafçının katıldığı tertibe dair açıklamalarda bulunan Arapgir Belediye Lideri Haluk Cömertoğlu, aktifliğinin Arapgir’in tanıtımına değerli katkı vereceğini kaydetti.
Etkinliğinin açılışı için tescilli Köhnü üzümünün merkezi durumunda olan Koru Mahallesi’ni bilhassa tercih ettiklerini belirten Cömertoğlu, bölgenin kendine mahsus mimarisine dikkat çekerek yaklaşık 30 fotoğrafçıyı ilçede ağırlamakta memnunluk duyduklarını söyledi.