Ağır bakıma kaldırılarak entübe edilen Madonna'nın ailesinden korkutan kelamlar: Kaybedeceğimizi düşündük

Ağır bakıma kaldırılarak entübe edilen Madonna’nın ailesinden korkutan kelamlar: Kaybedeceğimizi düşündük

Dünyaca ünlü müzikçi Madonna’nın geçtiğimiz günlerde meskeninde kötüleşerek hastaneye kaldırıldığı ortaya çıktı. Antibakteriyel enfeksiyon nedeniyle ağır bakıma kaldırılan müzikçi entübe edildi. Madonna’nın ailesi yaptığı açıklamada sıhhat durumunun çok önemli olduğu için bâtın tuttuklarını belirterek “Onu hakikaten kaybedeceğimize inandığımız çok güç birkaç gün geçirdik” dedi.

KIZI YALNIZ BIRAKMIYOR

Page Six’in özel haberine nazaran, ağır bakımdan çıktığı belirtilen Madonna, hastanenin olağan bir odası alındı. Tedavisi devam edilen müzikçinin 26 yaşındaki en büyük kızı Lourdes Leon ise annesi bu süreçte bir an olsun yalnız bırakmadı. Müzikçinin sıhhat durumu hakkında bilgi veren ailesi, Madonna’nın 24 Haziran Cumartesi günü hastaneye kaldırıldığını ve durumun çok önemli olduğu için zımnî tutmayı tercih ettikleri söyledi.

“ONU KAYBEDECEĞİMİZİ DÜŞÜNDÜĞÜMÜZ BİRKAÇ GÜN GEÇİRDİK”

Madonna’nın mesleğini ve mesleğini kendi sıhhatinin bile önünde tuttuğunu ve bunun ölümcül hale gelmesinden korktuklarını söyleyen aile, “Kendini hala genç, üstelik de yenilmez sanıyor. Lakin bu türlü değil. Onu hakikaten kaybedeceğimize inandığımız çok sıkıntı birkaç gün geçirdik. Madonna’nın ucunda mevt bile olsa ününü ve mesleğini sıhhati dahil her şeyin önüne koyacağından korkuyoruz” dedi.

DÜNYA TURNESİ ERTELENDİ

Madonna’nın menajeri Guy Oseary yaptığı açıklamada, Madonna’nın 15 Temmuz’da Kanada’nın Vancouver kentinde başlaması planlanan ve 35 kenti kapsayacak olan dünya turnesinin bu nedenle ileri bir tarihe ertelendiğini duyurarak, “Turne için yeni bir başlangıç tarihi ve yine planlanan gösteriler da dahil olmak üzere daha fazla ayrıntıyı planlar planlamaz sizinle paylaşacağız” sözlerini kullandı.