19 Mayıs İlçesinde 15 Temmuz Demokrasi ve Ulusal Birlik Günü Standı Açıldı
19 Mayıs ilçesinde 15 Temmuz Demokrasi ve Ulusal Birlik Günü hasebiyle fotoğraf standı açıldı.
FETÖ’nün 2016’daki darbe teşebbüsü sırasında Türkiye’nin farklı noktalarında yaşanan olaylarda çekilmiş fotoğraflardan ve çocukların ulusal birlik ve beraberlik vurgusu yaptığı çizimlerden oluşan stant, 19 Mayıs Hükümet Konağı’nda açıldı.
19 Mayıs Belediye Lideri Osman Topaloğlu, 15 Temmuz’un Türkiye’nin birliği ve beraberliğine vurulmaya çalışılan bir darbe olduğunu belirterek, “Devletimiz ve milletimiz bu darbe teşebbüsüne karşı vatansever bir tavır sergilemiş ve bu teşebbüsü sonuçsuz bırakmıştır. 15 Temmuz gecesi ülkemiz tüm dünyaya ulusal birlik ve beraberlik iletisi vermiştir.” sözlerini kullandı.
Serginin açılışına Kaymakam İbrahim Civelek, İlçe Ulusal Eğitim Müdürü Ömer Demirkol ile davetliler katıldı.
???????